Мер Ужгорода вбачає в ламанні сакур політичну складову (ФОТО)

Віктор Погорєлов вбачає політичні мотиви в діях вандалів, які поламали сакури на Слов'янській набережній в Ужгороді

Мер Ужгорода вбачає в ламанні сакур політичну складову (ФОТО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, у ніч на суботу, 21 травня, зловмисники поламали 53 деревця, висаджені 9 квітня під час закладання в Ужгороді найдовшої в Європі сакурової алеї на Київській та Слов'янській набережних. Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов прокоментував прикрий інцидент.

"Я вважаю, що в діях вандалів, які поламали дерева, та замовників цього злочину, є політичні мотиви. Сакури подарував Ужгороду Віктор Балога. І, мабуть, це не просто хуліганство, а спланована акція... Вочевидь, комусь не подобається те, що відбувається в місті – що висаджуються дерева, що місто прибирається, що формуються нові взаємини між городянами і владою, яка прагне довести, що поважає мешканців... Місто набуває позитиву і, певно, комусь це не до душі. Мені дуже прикро, що в час, коли місто відроджується, у ньому знаходяться люди, які замість того, аби підтримувати ці процеси, просто нищать... Оцінку цим подіям дадуть ужгородці. А  правоохоронні органи, сподіваюся, зроблять все, аби покарати винних",  - сказав Віктор Погорєлов.

З самого ранку (а злочин, за попередніми даними, стався у проміжку між 3.00 та 5.30) на місці вже працювала міліція, зокрема, йшлося про вивчення матеріалів із камер відеонагляду, які розміщені у закладах на набережній. Міська влада вже спрямувала до міліції відповідну заяву про завдану шкоду. Звісно, ідеться про матеріальну, але безумовно - і моральну (новина сколихнула Ужгород,  перехожі шоковані побаченим, дехто навіть плакав)...
 
"Те, що сталося сьогодні вночі - я думаю, що це навіть не хуліганство, а моральна потворність" -  емоційно зазначив мер. І додав: у міської влади руки не опускаються. "У мене не той характер, аби через такі дії здатися і припинити дії з розвитку міста. Ми посадимо ще більше дерев, Ужгород продовжуватиме ставати квітучим європейським містом, зокрема й відомим як місто сакур", - сказав міський голова. Також Віктор Погорєлов повідомив, що міністр МНС України Віктор Балога вже знає про акт вандалізму і в разі, коли деревця не вдасться врятувати, пообіцяв восени знову подарувати Ужгороду сакури, поінформувала Закарпаття онлайн  прес-секретар міського голови Алла Хаятова.

21 травня 2011р.

Теги: сакура, вандали, Погорєлов

Коментарі

мафія 2011-05-28 / 19:29:00
как такой алкаш может вбачать

Володимир 2011-05-22 / 22:15:00
Якщо міліція знайде вандалів, які ломали сакури, нехай їх фотографії, прізвища, прізвища всіх їх родичів надрукують у всіх газетах, покажуть неодноразово по телевізору. І взагалі, я починаю любити смертну кару - публічну

сорри 2011-05-22 / 14:26:00
декому руки треба класти на Тору... :)

читач 2011-05-22 / 13:35:00
ану руки всі на Біблію!

Федір Іванович 2011-05-22 / 10:51:00
Це провокація Балоги-Погорєлова. Легше всього було потравити собак в Ужгороді і списати це на Ратушняка, який ніби є опонентом. Хоча так і не ясно яким опонентом. У нас зараз ще вибори чи що? А деревцята поламав або ідіот, або хтось із бандитів Балоги, щоб знову таки створити провокацію і накалити обстановку в місті.

ужгородец 2011-05-22 / 00:22:00
а потравить собак в центре города какраз накануне приезда президента чтоб они там умершие компрометировали действующую власть? на это способен только бандит антиужгородец..которому вместо 555 надо поменять назву на 666..так в самый раз будет...только не розсчитал со временем..умирать они начали через 2 часа как кортеж президент проехал пл.корятовича..

п.....Тамара 2011-05-21 / 23:50:00
Ломать деревья-дикость. На такое способны только бандиты,"хулиган" для них звучит мягко.

Shachtar 2011-05-21 / 23:49:00
Троє с"пянілих , разом з нахабою служителем - звідки це взято? Докажіть. Там було близько 20 чоловік, що прийшли на вечірнє Богослужіння. Вони готові засвідчити. І нікого п"яного не було і непотрібно обзивати служителя без пречини!!! І є відеозйомка де все видно!
Справді муніципали, що були там свідки моїх слів. А цей наклеп з оточення Погорєлова доказ про неповагу влади до громадян!

Муніципал 2011-05-21 / 22:22:00
Якщо shachtar вважає,що троє с"пянілих , разом з нахабою служителем вагончику-це православні! Я.ім співчуваю.Нема Божого терпіння та покори.

Трикур 2011-05-21 / 22:09:00
Усі сакури висажені безкоштовно для бюджету.Однозначно це почерк Рати,тільки йому вигідно пересварити ПР та ЕЦ,Він вважае, що заказавши смерть молодих дерев,внесе політичне протистояння.Злодія на нари.Прокурори відкривайте сейфи Крімінальні справи поновити.

2011-05-21 / 14:30:00
Ще б пак знає Балога про провокацію :) Він ще вночі про неї знав.

Мабуть хоче довести Яникові: "Не виноватая я, нет противостояния партий". То все вони регіони творять. Ось я сакури сажу, а вони їх ламають. Я ж дружби хочу, а вони мене ображають :( і сльози Віті кап..кап..

Взагалі, такі ігри досить гидкі. Дана провокація в руслі останніх подій, пов'язаних з приїздом президента в Ужгород і не бажанням гаранта Конституції бачити біля себе серед супроводжуючих ні Балоги Віті, ні Горілого Віті, вигідна тільки Балозі.

брутал 2011-05-21 / 13:56:00
мер ужгорода, виявляється, ще й провокатор. балога, напевно, навчив.

Shachtar 2011-05-21 / 13:34:00
"формуються нові взаємини між городянами і владою, яка прагне довести, що поважає мешканців... "
Справді на ділі ми побачили про справжність цих слів, коли мер повівся "з повагою" до городян - православної громади по Тімірязєва на кануні приїзду Президента!!! Навіть не привітався до людей...

2011-05-21 / 13:25:00
Шукайте того кому це справді вигідно.
Сьогодні посадив сакури, завтра зламав, а на другий рік знову можна на тій самій алеї садити нові сакури. І так хоч кожен рік. Кругооборот грошей в кишенях

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували