На Слов'янській набережній в Ужгороді зламали 53 сакури (ФОТО)

В ніч на суботу, орієнтовно між 3-ою та 5-ою годинами ранку в обласному центрі Закарпаття невідомі пособи понівечили 53 сакури із загалом близько 100, висаджених 9 квітня вздовж Слов'янської набережної.

На Слов'янській набережній в Ужгороді зламали 53 сакури (ФОТО)

Повідомлення про акт вандалізму в Ужгородське міське відділення міліції надійшло близько 5.30. На місці події з самого ранку вже були присутні прокурор м. Ужгорода Іван Штефанюк, начальник міського відділу міліції Іван Цьока, заступник міського голови Ужгорода Віталій Семаль, прес-секретар міського голови Алла Хаятова, представники комунальних служб.

Керівник Ужгородського міського управління міліції Іван Цьока усі претензії до своїх підлеглих відкидає. Каже: значну допомогу слідству могли би надати матеріали з відеокамер, якими би мали бути оснащені міські вулиці. А біля кожного дерева по міліціонеру не поставиш... Відзначимо, що повідомлення про цей випадок до Ужгородського міського відділення міліції надійшло близько 5.30 ранку.

Наразі правоохоронні органи займаються пошуком можливих очевидців. Очевидно, за фактом вандалізму буде порушено кримінальну справу.

За попередніми підрахунками, матеріальні збитки складають близько 50 тис. грн. (у розрахунку вартості одного дерева сакури 800 грн.).Нагадаємо, 9 квітня в Ужгороді та Мукачеві за участі керівництва краю, посла Японії в Україні Тадаші Ідзави та мініст МНС Віктор Балоги було висаджено кілька сотень сакур на знак єднання з японським народом, який постраждав від страшної стихії.

 

 

Фото прес-служби Ужгородської міськради

21 травня 2011р.

Теги: сакури, Слов'янська набережна, Японія, Ідзава, Балога

Коментарі

Михайло 2011-05-22 / 00:24:00
Випадок просто унікальний. "Біля кожного дерева по міліціонеру не поставиш". Звісно, бо міліціонерів катастрофічно бракує. Вони розставлені по лісах. Не так давно доблесні правоохоронці ВНОЧІ НА ВЕРЕЦЬКОМУ ПЕРЕВАЛІ, а не в якомусь там центрі Ужгорода, зупинили зловмисників, які хотіли спалити купу каміння. Ще й кримінальну справу завели. Роботи мають - ого-го. Хіба тут за всім угледиш? А от за фактом ламання дерев кримінальну справу відкриють "очевидно". А що, можуть і не відкрити? Що-що, а це СПРАВЖНІЙ ВАНДАЛІЗМ.

Злюка 2011-05-21 / 22:27:00
Льоша Ратушняк! Дійсно це провокація збоку твого родича.Знахабніла родина.

Istvan 2011-05-21 / 21:03:00
Украина..... Ето есть.

Istvan 2011-05-21 / 21:01:00
Укпаина........ Ето есть.

Льоша 2011-05-21 / 19:24:00
Якщо за кілька днів нікого не буде знайдено і покарано за таке. То вибачте тоді це просто провокація. Самі поламали і самі роздувають. Ну не можу я повірити щоб "типа ніхто нічого вночі небачив". Значить комусь це вигідно.

sashko 2011-05-21 / 19:13:00
Яка різниця хто, дарував? Хто садив? Це ж дерева. Народ схаменіться. А тим виродкам руки поламати з таке треба.

zs 2011-05-21 / 19:04:00
jevropejska kultura :(

ВІКТОР 2011-05-21 / 14:04:00
ПУЦЬКИ БИ ЇМ ПОЛАМАТИ!

cafe 2011-05-21 / 13:00:00
погорелов сам их и уничтожил. садить сакуры ему выгодно, поскольку это причина вытянуть из городского бюджета крупную суму. естественно бОльшая часть этих денег окажется в кармане вити горелого в виде отката. плюс, это провокация. теперь алла хаятова напишет: "за деякими свідченнями деяких свідків, серед тих, хто ламав сакури, був замічений ратушняк.

сорри 2011-05-21 / 12:22:00
Я не фанат сакуризації всієї країни. Але за таке реально рубав би руки... :(

2011-05-21 / 11:55:00
Я шокований...Самі собі повітря перекривають. Хто б не садив, але це ж дерева!!!

2011-05-21 / 11:53:00
Балога хотів вислужитись і рояль (для "подарунка" ніби-то від президента) спакував - з Мукачево в Ужгород відправив.

І спеціально на кілька годин раніше від Януковича прилетів на Закарпаття.

І Мукачево вилизали до блиску.

А гарант приїхав, цикнув на Вітю і той "зник з очей ясновельможних" і не попав в фотооб*єктиви. Рояль так і залишився нерозпакований.

Так йому боляче, боляче стало. І не втримася. Подумав: нафіга я дав Горілому ці сакури для посадки в Ужгороді. У мене ж є Мукачево.

А тут ще гаранту не сподобалось противостояння двух політпартій на Закарпатті. І він ясно Віті дав зрозуміти - є тільки партія Регіонів. Отож Балозі варто подумати і або в регіонали податись та розпустити ЕЦ (як і обіцяв), або ж в опозицію йому дорога.

Закручинився Вітьок. Щоб душу від горя звільнити, вирішив емоції на сакурах зігнати. От і дав команду: "За сокири ЕЦуни біріться!".



Янко 2011-05-21 / 11:53:00
У банка "Надра" должно быть внешнее наблюдение, камеры, там вроде и напротив обламаны деревья.

Владимир Бобков 2011-05-21 / 11:50:00
Найти и наказать дебилов.
Решением горсовета запретить их дальнейшее проживание на территории Ужгорода

Ы 2011-05-21 / 11:41:00
И где наша милиция? Помнится даже при Ющенке такого варварства не было. А щас все бандюки почуствовали свою безнаказанность. Видят же что можно заплатить судье и тебя выпустят даже если ты был вдребезги пьяный и убил кого-то.

Ы 2011-05-21 / 11:39:00
Да уж.... Когда эти нелюди избивали и копали бедных медведиков, то наша влада только стояла и радовалась и даже не думала ловить хулиганов. Только медведика с Поштовой площади перенесли в кубло наркоманов, чтобы те его быстрее там докопали... А теперь эти же нелюди пришли за сакурами власти. А все от безнаказанности.

Вот реально надо поймать и впаять штраф в 500 тысяч. И показать рожи их на все каналы и газеты.

уж 2011-05-21 / 10:57:00
...боляче на душі ! СЕРГІЙ МИКОЛАЄВИЧ -А ВАМ ? А ВАМ ВЖЕ НАПЕВНО -ПЕРСОНА НОН ГРАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ХОЧ БИ САМ ВИЇХАВ !!!!!!!

2011-05-21 / 10:43:00
Барин дав - барин забрав. Образились ми, бо до тіла свого гарант не підпустив.

Зате у барина дома в Мукачево усі сакури цілі.

Оргкомітет "сакура-фест" в екстренному режимі прийняв рішення про перенесення фестивалю в Мукачево.

НОВИНИ: Кримінал

12:25
На березі Тиси на Закарпатті затримали "водолаза", що, вийшовши з річки, кинувся навтіки від прикордонників
11:12
У Виноградові спинили водія "Ниви", що кермував, "маневруючи", у стані наркотичного сп'яніння
10:39
/ 2
На Закарпатті митники вилучили в українця, що повертався зі Словаччини, медичне обладнання
02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 4
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"