Делегація чернігівських освітян приїхала на Закарпаття переймати досвід колег

Освітяни Чернігівщини вивчатимуть досвід своїх колег із Закарпаття Відбуватиметься це в рамках Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи», - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

Делегація чернігівських освітян приїхала на Закарпаття переймати досвід колег

Даний проект започаткувало Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Делегація освітян Чернігівщини в нашому регіоні перебуватиме 11 та 12 травня. За цей час, вони мають відвідати навчальні заклади області різних рівнів акредитації. В перший день візиту, гості зустрілись з керівництвом Закарпаття. Голова обласної ради Іван Балога, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Михайло Мотильчак ознайомили гостей зі станом розвитку освіти краю.

Освітяни протягом двох планують відвідати кращі навчальні заклади краю, ознайомитися з новими методиками роботи. У вівторок для них буде організовано круглий стіл, педагогічний форум та аукціон педагогічних ідей. У середу – естафета педагогічних новацій на базі навчальних закладів Ужгорода, Берегова, Виноградова та Хуста.

Керівник чернігівської делегації Олена Соронович, заступник начальника управління освіти Чернігівської ОДА подякувала закарпатським колегам за запрошення і висловила впевненість, що поїздка стане корисною та цікавою.

–Вивчений досвід інноваційних форм роботи, спрямований на розвиток загальної середньої та дошкільної освіти, стане цінним надбанням педагогів Чернігівської області і знайде своє творче втілення в інноваційно-освітньому просторі нашого краю, – впевнена Олена Соронович.

Вітаючи в нашому краї представників чернігівської делегації, голова обласної ради Іван Балога відзначив, що освіта Закарпаття розвивається доволі потужно. Минулими роками саме наш край був в лідерах за темпами шкільного будівництва. Акцентується увага й  на розвитку дошкільної освіти, зокрема на розширенні мережі дитсадків. В області діють десять регіональних програм, на реалізацію яких цьогоріч передбачено майже 32 мільйони гривень.

–Практика, започаткована міністерством освіти і науки, молоді та спорту, коли  колеги-освітяни різних регіонів мають можливість обмінюватися досвідом є дуже чудовою. Її треба розвивати, поширювати. Впевнений, від нашого краю у вас залишаться лише позитивні емоції, і сама поїздка стане корисною для вашої роботи, – зазначив Іван Балога.

11 травня 2011р.

Теги: досвід, освіта, делегація

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
/ 1
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 11
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини