В результаті аварії в безіменний потічок, що впадає через 800 м. в р. Уж, потрапило до 100 л дизпалива. Загальний об'єм витоку дизпалива з продуктопроводу буде уточнений після завершення всіх ремонтних робіт.
Відстань від місця аварії до безіменного потічка 15 м. Місцевість гірська, крутий схил. Візуально спостерігалося забруднення безіменного потічка нафтопродуктами вниз по течії. В р. Уж біля с. Жорнава та нижче за течією плівку нафтопродуктів зафіксовано не було.
Місце самовільної врізки в продуктопровід ДП "ПрикарпатЗахідтранс" ліквідовано, витік дизельного пального припинений. З метою недопущення забруднення р. Уж аварійно-ремонтною службою ЛВДС "Дубриничі" на руслі безіменного струмка влаштовано 3 перехоплюючі споруди (насипні ґрунтові загати-перегородки – гідрологічні сифонні замки). В місцях накопичення нафтопродуктів для їх поглинання з водної поверхні був застосований сучасний адсорбційний матеріал "Аконадін".
З метою визначення впливу аварії на навколишнє природне середовища та контролю за ходом проведення робіт спеціалісти Державної екологічної інспекції здійснили виїзди на місце аварії. Лабораторіями Інспекції та Закарпатського облводгоспу 8, 9 та 10 травня відібрані проби води з потічка та р. Уж. За результатами інструментально-лабораторних вимірювань вмісту нафтопродуктів у пробах поверхневих вод станом на 8 травня 2011 р. вміст нафтопродуктів в р. Уж не перевищував граничнодопустимі значення. Станом на 9 травня 2011 р. вміст нафтопродуктів в безіменному струмку суттєво знизився, в р. Уж не перевищує ГДК.
Роботи по ліквідації наслідків аварії продовжуються. Аварійно-ремонтною службою ЛВДС "Дубриничі" періодично проводиться засипка адсорбційного матеріалу "Аконадін" в перехоплюючі споруди з метою поглинання залишків пального. Вода з зазначених споруд періодично відкачується і вивозиться на виробничу базу ЛВДС "Дубриничі" для відстоювання у відстійниках. Організовано цілодобове чергування.
Моніторинг вмісту нафтопродуктів в безіменному потічку та р. Уж продовжуватиметься.