Чижмар вилікував кислотою очі й омолоджує шкіру

Заступник губернатора Київської області Юрій Чижмар заявляє, що після того, як його облили кислотою, він став краще бачити.

Чижмар вилікував кислотою очі й омолоджує шкіру

"Все добре. Якщо раніше, до того, як мене облили кислотою, я їздив за кермом тільки в окулярах, то зараз без окулярів проїжджаю 800 км і краще бачу! Це диво можуть пояснити тільки лікарі. Пощастило, що я був в окулярах. Хоча по життю мені весь час пропонували поставити лінзи. Три рази просто не могли їх вставити. Був би я в них - лінзи розплавилися у моїх очах ", - сказав Чижмар.

Як повідомляє "Сегодня", заступник губернатора також розповів подробиці нападу.

"Кислота потрапила мені в ніс і рот. Після цього відбувся спазм. Я не міг вдихнути. Упав, втрачав свідомість ... Внутрішньо я дуже часто аналізую ту ситуацію. Кожна секунда у мене відкладена в голові. Мені здається, я побачив те, що бачить людина тільки раз у житті. Звідкись з'явився кисень ... Як я пробіг ці сходи (чиновника облили біля його будинку, - ред.), Як відкрив кодовий замок, знайшов умивальник, не знаю. Я практично нічого не бачив. Особу консьєржки розгледів на відстані півметра ", - розповів він.

"А шкіра в мене буде новенької. Її випарюють кислотою. Лікарі обіцяють 15 років без зморшок ", - пожартував також Чижмар.

Також він заявив, що йому раніше двічі загрожували кислотою.

"Але через таємниці слідства я не можу цього розповісти. Мені сказали тоді: "Немає обличчя - немає політика", - повідомив заступник губернатора.

Відповідаючи на питання, чи піде він у суд, Чижмар заявив, що не хоче туди йти.

"Пошлю, напевно, адвоката. Мене вже це не цікавить. Я живу вже іншим життям. Кожному в житті воздасться. Єдине, в церкві поставлю за них свічку, щоб вони повернулися і переосмислили своє життя", - сказав він.

Нагадаємо, що на заступник голови губернатора напали ввечері 17 лютого. Неподалік від будинку йому в обличчя хлюпнули соляною кислотою. Вже в лікарні Чижмарю поставили діагноз "опік 2-3-го ступеня з можливою втратою зору".

Міліція розкрила злочин за п'ять днів. За версією слідства, чиновника з ревнощів замовив капітан міліції Назар Фесун, від якого до Чижмарю пішла його дівчина Олександра. Виконавцем злочину став якийсь Дмитро Котов. Зараз обидва затримані і в усьому зізналися. Але потерпілий чиновник версію про любовний трикутник геть заперечує.

На думку заступника голови губернатора, його могли замовити люди з Тернопільської області, де він був кілька років губернатором і конфліктував з місцевими правоохоронцями.

04 травня 2011р.

Теги: Чижмар, злочин, кислота, політик

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 1
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 2
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини