В Ужгороді відкрився Фестиваль вина і меду "Сонячний напій" (ФОТО)

Фестиваль вина і меду "Сонячний напій", котрий цьогоріч в Ужгороді проводиться вже вшосте, припав "першотравневі" вихідні. Цього року він уперше проходить на набережній Незалежності.

В Ужгороді відкрився Фестиваль вина і меду "Сонячний напій" (ФОТО)

Також новим є те, що, як і обіцяли організатори, торгівля ведеться переважно з однакових наметів з символікою Ужгорода.

На святі традиційно можна придбати вино, мед і продукти бджільництва. Не бракує і "всюдисущих" шашликів. Чимало і різноманітних сувенірів, щоправда - здебільшого "універсальної", а не специфічно закарпатської якості.

Якісний рівень напоїв фестивалю гарантує Асоціація приватних виноградарів і виноробів краю. Дегустаційна комісія вже обрала найкращі вина – винороби отримають "золоті", "срібні" й "бронзові" відзнаки, однак організатори ще тримають інтригу – нагородження переможців в  різних номінаціях (серед червоних, білих, десертних вин, медових напоїв) відбудеться завтра, 1 травня, о 13.00.

А загалом фестиваль "Сонячний напій" триватиме до 2 травня. Так що ви ще маєте шанс зануритися в цю атмосверу свята і безтурботності...

 

 

30 квітня 2011р.

Теги: фестиваль, Сонячний напій, винороб, вино

Коментарі

Горожанин 2011-05-02 / 22:56:00
Очередной раз организаторы сэкономили на приглашенных туристах туалеты и мусорники - показали свое настоящее лицо - жлобов и колхозников! Рожденный в сарае - дворец не построит, выросший в селе - городской праздник не организует!

гуцул 2011-05-02 / 15:11:00
фестиваль -клас!!! організаторам -ганьба...де були обіцяні туалети??? кучу народа накормили і напоїли (за значні кошти людей), а елементарного гальюна небуло. туристи милуючись остатками цвітіння сакур ,паралельно інтинсивно удобрювали їх продуктами переробки винного фесту .

местный 2011-05-02 / 11:23:00
2 1 ("Такі "фестивалі" треба або повністю забороняти, або винести за межі міста на пустир кийсь. Додумалися, прямо перед школами, в самому центрі міста...").

Культура потребления алкоголя - неотъемлемая часть культуры всех народов Европы. И приобщаться к ней нужно как раз не на пустыре. А в выходные и праздники дети не учатся :)

1 2011-05-01 / 17:17:00
Такі "фестивалі" треба або повністю забороняти, або винести за межі міста на пустир кийсь. Додумалися, прямо перед школами, в самому центрі міста, ядовиту рідину рекламувати, алкоголіки блін!!!

Faust 2011-05-01 / 11:31:00
Все дуже файно і розумно! Жалію, що з Києва це можно тільки бачити, а не куштувати. Зробіть хочаби половину такого свята на День Києва (кінець травня), або на Свято зумляцтв у Києві в кінці вересня. Вам би дякувала вся Вкраїна!!!

Зауваження 2011-05-01 / 09:05:00
Дуже сильно бехкала музика з динаміків, із знайомими, яких зустрічала, не можна було поспілкуватися.

Рома 2011-05-01 / 08:18:00
Дуже класно, що по наб. Незалежності. Кращого місця не придумаєш. Тут тобі річечка, лавочки і нормальна пішохідна зона. Концерт, слабенький. Палатки біля сцени розміщені невдало. Під вечір ДЖ крутив циганські пісні, а на сцені танцювали пяні цигани. Ще: шашлик дуже дорогий і до нього нема бонусу у вигляді салату з капусти і хлібу. Кусочок хліба 50 коп. Салат 6 грн. Вина на досхочу. От ще не було інформаційної стійки де б можна було отримати інфу, скажімо по сортам вин та представленню на фестивалі виноробів. Спокусницю годину шукав. На 9 балів:)

1261 2011-04-30 / 19:32:00
причому тут половина голих палаток!
то проблеми тих хто не приїхав. Люди були щасливі, і всім усе сподобалось

вот концерт - слабенький, шара.

опа 2011-04-30 / 18:20:00
А чо то половина палаток голих? Фігня якась получилася.

2011-04-30 / 18:04:00
так, фест бомба.
все супер. тихо, затишно, весело.
Все чудово.

дякую організаторам - Ковачу Олександру Івановичу та Спілці виноробів Закарпаття

Оля 2011-04-30 / 17:21:00
Фестиваль-супер! Дуже сподобалось)))

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини