Балога привіз на Закарпаття Благодатний вогонь з Єрусалиму (ФОТО)

У суботу ввечері в Ужгородському замку відбулась урочиста передача благодатного вогню міністром МНС Віктором Балогою всечесним отцям, керівництву області, районів та міст нашого краю для подальшої його передачі в усі храми Закарпаття.

Балога привіз на Закарпаття Благодатний вогонь з Єрусалиму (ФОТО)

Представники християнської церкви разом із першими керівниками краю запалили від Віфлеємського вогню лампадки.  Під благословення представників релігійних управлінь християнських Церков керівники краю вручили лампадки з освяченим вогнем представникам районів і міст області.

З Ужгорода благодатний вогонь буде передано у всіх куточки краю як символ очищення та єднання.

Опісля урочистої церемонії міністр МНС Віктор Балога, голова обласної ради Іван Балога та голова облдержадміністрації Олександр Ледида планують взяти участь у Всеношній літургії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

24 квітня 2011р.

Теги: благодатний вогонь, Балога, Єрусалим

Коментарі

аноним 2011-05-23 / 12:41:00
заспокойтеся, Господь не має нічого до того вогню,тобто,до використання його у таких цілях, які використовує балога. це поклоніння природній стихії, символам, що стоять за цим. Хіба ви думаєте, що балога знає Бога і поклоняється Богу? усе береться вірою. Іуда також брав хлібопреломлення за одним столом з апостолами і після цього в нього ввійшов сатана.

SpiseMan 2011-05-10 / 12:13:00
@Задачка для першокласника Віті, 26.04.2011 14:22
Ціна зафрахтованого літака:
Київ – Єрусалим = бл. 40 000 євро.
Єрусалим – Ужгород = бл. 40 000 євро.
Ужгород – Київ = бл. 14 000 євро.@

40000+40000+14000=94000

Даючи задачі, хоч самі відповідь провірте

SpiseMan 2011-05-10 / 11:54:00
За свідченням А. Кураєва, патріарх Єрусалимський сказав, що це вогонь лише символічний... Тобто "разоблачил" легенду.

Хтось знаходив це в Інтернеті?

З іншого боку, свідки кажуть, що вогонь інколи зявляється не в кувуклії, а з повітря там, де стоять люди.

Чесно кажучи, для мене взаагалі це чудо чи є, чи нема його, для віри не важливе. Я вірю в Ісуса Христа - Богочоловіка, особистого Спасителя всіх, хто його таким приймає.

Ті дива, які описані в Біблії і які відбуваються в щоденному житті нашому і є важливі для віри. А все інше - чи є, чи нема, на неї не впливає.

Припустимо, що то диво є. Добре. Слава Богу.

Припустимо, що нема. Тоді молимо Бога, щоб пробачив тим, які не знали цього і тим, які заради миру не говорили про це...

Але є одне "но". Якщо через це чудо віідбуваються щорічні бійки між християнами, то щось тут може бути не так. Бо Христос - Цар Миру, а не такого...

Задачка для першокласника Віті 2011-04-26 / 14:22:00
Ціна зафрахтованого літака:
Київ – Єрусалим = бл. 40 000 євро.
Єрусалим – Ужгород = бл. 40 000 євро.
Ужгород – Київ = бл. 14 000 євро.

Скільки бідних людей в Україні можна забезпечити взимку газом (життєдайним вогнем) за 114 тис євро?

Досвiд 2011-04-26 / 11:53:00
Шо?
Замовчали??!!!

Балога2 2011-04-25 / 20:07:00
Не ображайте мого тата!!!!
Вiн найкращий!!

Досвід 2011-04-25 / 07:02:00
Вітьок знову продемонстрував ко газда в хижі. Все начальство у темних костюмах і краватках, а він у джинсах і майці. І всі коло нього бігають, як песики.
Молодець! Хоч і афер.

2011-04-25 / 00:52:00
Середньовіччя! А кісточки апостола раптом не привіз? А почім літр водички, якою омовили? Клоуни убогі... Язичники, що вклоняються вогню

SpiseMan 2011-04-24 / 22:26:00
"А Віктору Балозі слід глибоко уклонгитися за те, що зробив для нас, закарпатців, велике свято, гадаю, вперше привіз до нас Святий вогонь! Дякую Вам, Вікторе Івановичу, від імені порядних закарпатців..."

Вклонятися, тим більше глибоко, можна лише Богу.
А коли за таке дякувати, то в першу чергу Богу, а потім можна і людині. Так що дякуймо Богу і Віктору Івановичу за сприяння. Хто ще там був (мед-пиво не пив, бо там всього 15 хвилин зібання було), це вже не має значення. Головне, що в парохії постачили той вогонь. Хай люди радіють і славлять Бога в ці святкові дні!

соль 2011-04-24 / 17:00:00
– Як міністру на Пасху злітати на державному літаку додому?
– Летіть через Єрусалим.

хустянин 2011-04-24 / 15:26:00
П.С.. при зарплаті Балоги в 67тисячь гривень можна злітати і за святим вогнем, що Балоги з нами іздіваються, то факт!

Хустянин 2011-04-24 / 14:42:00
Faust, а що раніше до Балоги вогню у нас не було:)

Це простий як двері, піар хід Балог, щоб ще раз засвітитися!!

гуцул 2011-04-24 / 14:03:00
а шо синьо-жопа банда робить коло Вогня и коло Балоги??примазатися лиш коло людей

Faust 2011-04-24 / 13:03:00
Бідні ви, "убогие душой и умом", невже ви хочаби в цей світлий день, в день Воскресіння Христового, не можете хочаби утриматись від поливання один одного брудом?! Очистіть душу свою, якщо вона є у вас, від скверни і бруду, попробуйте хоч на велике свято бути людьми... А Віктору Балозі слід глибоко уклонгитися за те, що зробив для нас, закарпатців, велике свято, гадаю, вперше привіз до нас Святий вогонь! Дякую Вам, Вікторе Івановичу, від імені порядних закарпатців...

... 2011-04-24 / 10:15:00
Сисі мужі Бога ся боять лем на Пасху.
Не може очистити благодатний вогинь лем от свічок, коли у серці горить огинь із пекла!
Покайтеся, очистіть руки от крові тай серця от зла!
Христос Воскрес!

Христу 2011-04-24 / 07:01:00
А кажуть що ти все видишь.
Балога і божа благодать.
Воистину шляхи господні ...

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини