Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Відтепер скульптура ведмедика, котра була встановлена поблизу міської ради і наробила в Ужгороді чимало галасу, має нову прописку. Ведмідь "мешкає" неподалік від свого старого місця розташування – на "терасі" над площею Поштовою.

Ужгородський «гербовий» ведмідь "переїхав" з Поштової (ФОТО)

Перенесення скульптури, котре відбулося у вівторок зранку, не зайняло багато часу. Зараз служби, які й транспортували ведмедя та встановлювали його на нову бетонну основу, переймаються укріпленням статуї.

Швидше за все, ведмідь зазнає не тільки реставрації після пошкодження вандалами (від яких найбільше постраждала його спина), але й більш значного оновлення. Є задум перетворити скульптуру на знак "нульового кілометру" – такі символи встановлюють у містах близь поштамтів і вони показують відстань до різних точок карти світу. За словами прес-секретаря міського голови Алли Хаятової, міні-варіант такої скульптури ще від зими стоїть у кабінеті Віктора Погорєлова. Загалом же ведмедя вирішили перенести на нове місце через те, що саме в альпінарії, в оточенні дерев, він виглядатиме органічніше. А на Поштовій, звідки  "переїхав" смугастий, буде клумба.

19 квітня 2011р.

Теги: ведмідь, Поштова, скульптура, вандал

Коментарі

боб 2011-04-22 / 13:29:00
ведмедю вже проломили спину...

сорри, "обкуренный или обколотый", как ты выразилось, злым не будет. зачем ему злиться если и так все прекрасно. не знаешь зато умничаешь.

2011-04-20 / 20:29:00
местный, 19.04.2011 21:06 Если я правильно понял, вы намекаете, что на Петефи, скульптура была "к месту"? Ерунда полная. То, что её раздолбали, это вандализм. Но, есть и другая сторона медали - она не смотрелась на этом месте!

Конечно, если бы те же конструкции с билбордами, были бы такими же непрочными, то вандалы добрались бы и до них - чем повысили бы привлекательность города.

сорри 2011-04-20 / 11:17:00
Якби це був не синьо-жовтий ведмідь, а червоно-біло-зелений турул, Ember Zoltán би його під хвіст цілував. А так - копає в гузицю... :)

Ембере, цього ведмедя (великим фанатом котрого, як відомо, я не є) поставлено не в Альпінарії (поряд з Бокшаєм та Ерделі), а на відстані, на терасі над площею Поштовою, візуально з Альпінарієм не звязаній...

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:59:00
Раз так привязаны некоторые к этим медвадям-ужасам, предлагаю расставит их при главных въездах в горорд. Со стороны словацкой границы, со стороны Чопа, со стороны Мукачева. Интересно будет, и какая то система наблуюдается.

Ember Zoltán 2011-04-20 / 10:55:00
Полный дурдом: медведик-кич стоит рядом с Бокшаи и Ердели! Те, которые придумали такой вариант, по всей вероятности задницей думали! Извеняюсь!

ya 2011-04-19 / 22:06:00
Правильно...А на его место нуно елочку в желтом "гробике".....

Учитель 2011-04-19 / 21:47:00
Краще б перенесли його до якогось з дитячих садків, хоч би діти мали з того радість.
Я й сам би знайшов для нього достойне місце. Ганьба. що спочатку з бюджету вітягаються кошти, а потім нищать такі твори.
А взагалі, я сумую разом з п.Колодко – Ужгород вже прожив свої золоті роки... деградація...

местный 2011-04-19 / 21:06:00
2сорри: да, учитывая специфику контингента "тусовщиков" этот ведмедик рискует повторить судьбу своего брата с пл. Петефи где-нить уже на майские :(

сорри 2011-04-19 / 20:36:00
Тераса над площею Поштовою - місце "тусовок" ужгородських наркоманів. Обкуряться чи вколються - і згонять злість на ведмедеві. Хоча загалом це місце набагато краще підходить для розміщення ведмедя, аніж сама площа...

2011-04-19 / 20:31:00
Если честно, старое месторасположение не очень было хорошим. Его хорошо было бы расположить на пл. Б. Хмельницкого.

местный 2011-04-19 / 20:30:00
этим расписным ведмедикам самое место - в альпинарии, в парках.
сколько они там простоят - другой вопрос... учитывая хлипкость соединения бетонного ведмедика с основанием (на сопельках) - возможно, до первой пробы силы удара ногой (местной молодежью) в вечернее время...

Учитель 2011-04-19 / 20:02:00
Тепер йому там буде кінець! Просто знищать, вже без страху бути впійманими міліцією.
А чи були інші варіанти?

НОВИНИ: Соціо

01:26
На Донеччині поліг Федір Волос з Хуста
23:47
Екологічні ризики нового Генплану міста Ужгорода
22:06
/ 3
Арештовані у справі Каськіва землі Боржави втретє не змогли продати – тепер на аукціоні зі зниженням ціни
21:07
/ 1
Поліція каже, що в конфлікті на Драгобраті поляків не було, хоча на відео є
19:38
/ 1
Ужгородці збирають підписи проти зведення МАФу на площі Кирила і Мефодія
18:30
/ 5
В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет
16:45
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині попрощаються з полеглим ще в квітні 2024-го Михайлом Скубеничем
15:40
На Драгобраті п'яні поляки погрожували українцю "військкоматом"
11:06
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Андрія Матейку
20:29
/ 1
На війні з росією поліг Євген Балог з Бистриці Чинадіївської громади
11:08
З лютого вартість квитків на потяг до будапешта зросте на 17-21%
15:51
/ 13
30 бангладешців уже оформлюють візи для працевлаштування на Закарпатті
10:55
/ 2
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Максимом Євдокимовим
06:16
/ 1
Кілька вражень про цьогорічних лауреатів премії Михайла Лучкая
15:33
/ 1
У Мукачеві в середу попрощаються з полеглим Героєм Валерієм Сідором
14:27
/ 1
На війні з росією поліг Мека Яшкович з Ужгорода
14:13
Пошуки 74-річного ужгородця, що тривали з кінця грудня, завершилися констатацією непоправного
20:01
/ 5
Петиція про запровадження мораторію на будівництво вітряків на гірських територіях Карпат, попри технічні збої, достроково зібрала необхідну кількість голосів
01:29
/ 1
Надходження загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області за 2024 рік зменшилися відносно 2023 року на 4,1%
17:31
/ 1
На війні з росією поліг Юрій Голінка з Ужгородщини
15:05
У Мукачеві в п'ятницю прощатимуться з померлим захисником Русланом Цибарем
14:32
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Русланом Капальчиком
20:39
/ 4
У День Соборності України два береги Ужа з'єднав "Живий ланцюг"
20:07
/ 2
Міндовкілля зупинило розгляд документів з ОВД щодо забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ)
18:51
"Укрзалізниця" в лютому запускає нові нічні сполучення Закарпаття зі Львовом та Києвом
» Всі новини