До Великодня в УжНУ провели виставку творчих робіт (ФОТО)

Сьогодні в фойє головного корпусу Ужгородського національного університету відбулася виставка студентських творчих робіт, присвячених світловому святу Воскресіння.

До Великодня в УжНУ провели виставку творчих робіт (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі УжНУ.

Роботи представили студенти тринадцяти факультетів. З вітальним словом до учасників та гостей  виставки звернулася проректор з навчально-виховної роботи Ольга Гвоздяк, яка відзначила, що це перша виставка такого рівня в університеті, адже в попередні роки подібні заходи організовували лише окремі факультети. "Знаю, що всі учасники виставки виконали свої роботи з чистим серцем та відкритою душею, адже великодні свята надихають на світлі справи", — відзначила Ольга Михайлівна.

Виставку відвідав і ректор УжНУ, проф. Микола Вегеш. Зустріч зі студентами і колективами факультетів дала змогу не лише розділити передпасхальний святковий настрій, але й поспілкуватися з колегами у неформальній обстановці.

Головною прикрасою виставки, безперечно, була писанка. Студенти виконали їх як у традиційному українському стилі, так і підійшли до справи з "креативом", розмалювавши їх у сучасних, модерністських стилях. Серед експонатів також були представлені пасхальні рушнички та корзини.

Усі учасники заходу будуть відзначені ректорськими подяками. Настрій великого свята Воскресіння надихнув організаторів зробити виставку традиційною.

19 квітня 2011р.

Теги: виставка, писанки, студенти

НОВИНИ: Соціо

16:59
/ 6
На Закарпатті апологети русинства і російські тролі дискредитують захист полонини Рівна та рятують голову облради Романа Сарая
14:55
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася на 21,5%
14:29
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Жураківський з Ясіні на Рахівщині
19:49
/ 4
WWF-Україна: міні-ГЕС на Шопурці неприпустима через негативний вплив на природні процеси та біорізноманіття
17:05
/ 2
На війні помер Іван Романюк з Колочави, який захищав Україну з 22-го року
13:29
/ 1
На війні з росією поліг Іван Зубанич з Тарнівців на Ужгородщині
11:18
/ 3
В Ужгороді в понеділок попрощаються з Ярославом Малюком, який загинув ще в лютому на російській Курщині
11:18
З понеділка в школах Ужгорода і Мукачівської громади відновлюється очне навчання
15:28
/ 17
Голова Закарпатської облради "слуга" Сарай порушив закон, не розглянувши петицію щодо мораторію вітряків в Карпатах
01:33
/ 1
Найстаріший капелан
21:26
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією ще в травні 2024-го Михайла Росінки з Тернова на Тячівщині
05:46
На пожежі в Мукачеві евакуювали 7 людей
12:27
/ 3
На війні з росією поліг уродженець Рахівщини Петро Горбач з Солотвина на Тячівщині
00:43
/ 2
Початок застосування української мови в богослужінні
15:33
ФОТОФАКТ. У Виноградові надломили руку пам'ятника виноробу
11:20
/ 3
На війні з росією поліг 23-річний доброволець Михайло Корольович з ромської мукачівської громади
19:24
/ 3
Підтверджено загибель ще в серпні 2023-го Віктора Божка з Тур'їх Реметів на Ужгородщині
15:44
/ 1
Чеське Брно подарувало Ужгороду два автобуси
20:28
/ 1
На війні з росією поліг Богдан Флейса з Олександрівки Хустської громади
22:52
Мукачево виділило ще понад 33 млн грн на підтримку сил оборони
14:16
/ 8
У циганському таборі села Гать на Берегівщині чоловік знущався над конем – тварину забрали, а власника судитимуть
02:54
143 освітян Закарпаття отримали сертифікат, що засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
00:27
/ 3
Хірург Павло Іванчов, якого вночі у власному будинку разом з дружиною вбив російський безпілотник, народився на Закарпатті і закінчив УжНУ
22:54
/ 9
На Закарпатті медзаклади замовили "ковбасу", дешевшу за туалетний папір – "Наші гроші"
19:24
/ 1
У Мукачеві попрощаються з 58-річним Ігорем Потапенком, що помер на службі
» Всі новини