Великоберезнянське деревопереробне підприємство попалося на забрудненні річки Уж відходами (ФОТО)

Неординарним випадком можна назвати виявлення старшим державним інспектором рибоохорони Корда С.Ф. в смт. Великий Березний факту скидання в р.Уж відходів виробництва з деревопереробного підприємства ТОВ "СІО-КА" (директор гр.Італії Телеска Леонардо).

Великоберезнянське деревопереробне підприємство попалося на забрудненні річки Уж відходами (ФОТО)

Для зясування всіх обставин та проведення розрахунків по заподіяній шкоді навколишньому природному середовищу, були викликані інспектори Державної екологічної інспекції в Закарпатській області.

За результатами перевірки, на керівництво підприємства складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності і готуються матеріали по стягенню збитків. У випадку повторення випадку вказане підприємство може бути закрито, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатдержрибоохороні.

  

19 квітня 2011р.

Теги: рибоохорона, інспектори, водойма, забруднення

Коментарі

Іван 19.04.2011 / 14:17:00
Тарасе, то хіба Захід винуватий? Це ми з вами дозволяємо накладати собі на голову мняткі та вонячі вітчизняні гуняшки. При чому туй Захід? Уто хіба тот італієць хлебче ту воду? Ви думаєте його має цікавити наша екологія? дурниці несете...

Тарас 19.04.2011 / 12:04:00
За подібне треба одразу закривати підприємство , доки хазяїн не влаштує очисні соруди, бо буде і далі забруднювати нашу річку, в якій ще до недавно була форель- ОТ ТАК МИ ПОТРІБНІ ЗАХОДУ: ЙОМУ ПЛЮВАТИ НА НАШУ ЕКОЛОГІЮ, ВЗЩЯВ ВСЕ, ЩО МІГ, ПОРУБАР ЛІСИ, ЗАРОБИВ БАБЛО ТА ПІШОВ!

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 4
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини