Закарпатська родина не має грошей на операцію 2-річної дитини

Після установки страшного діагнозу Павлуша пройшов 5 блоків хіміотерапії. Пухлина чудово відреагувала на проведене лікування і зменшилася на 94%. Здавалося, операція, яку мали провести у інституті раку, з видалення ураженої частки печінки буде досить звичайною, й не піднесе ніяких сюрпризів. Але вийшло навпаки. Лікарі виявили ознаки пухлини і в другій долі печінки, у зв'язку з чим прийняли рішення залишити все без змін, до отримання консультацій фахівців-гепатологів. Не виключався варіант можливої ​​трансплантації.

Закарпатська родина не має грошей на операцію 2-річної дитини

 У клініці Шалімова, вивчивши матеріали гістології та історію хвороби дитини, було прийнято рішення почекати з радикальними заходами, і спробувати видалити уражену праву частку печінки разом з усіма підозрілими ділянками в лівій.

Операцію планують провести до кінця квітня. Хірургічне втручання буде складним, і багато в чому непередбачуваним. На оплату всього необхідного знадобиться не менше 20-25 000 грн.

Таких грошей у простий закарпатської родини немає. Мама в декреті, тато працює міліціонером з окладом 2 000 грн. Батьки Пашеньки - чудові люди. Свого часу вони вже пережили шок, дізнавшись, що у старшої дочки вроджений порок серця. Дівчинку вчасно прооперували, і сьогодні вона нічим не відрізняється від своїх однолітків. Нині біда постукала в їхній дім знову, і знову торкнулася самого дорого - дитини.

Мама - Лазар Марія 8095606 86 74

Тато - Лазар Віталій 8050538 62 68

Реквізити для надання допомоги:

Банк одержувача: "ПриватБанк"

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Рахунок одержувача: 29244825509100

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку № 6762466781497803,

Лазар Віталій Павлович, ІПН 2775941016

НТН
 

15 квітня 2011р.

Теги: дитина, операція, рак

Коментарі

pfr 15.04.2011 / 12:07:00
Життя вже сьогодні покращилося. Стало жити веселіше! І у нас медицина державна, безкоштовна, за неї платять потняки податків! Як таке може бути - платити за операцію? Кому платити? Міністру охорони здоров"я?

НОВИНИ: Соціо

23:14
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 2
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 4
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
» Всі новини