На Закарпатті водій, збивши насмерть велосипедиста, утік і розібрав свій автомобіль

У вкрай тяжкому стані пізно ввечері у районну лікарню міста Виноградів Закарпатської області доставили травмованого чоловіка. Тілесні ушкодження, виявленні у цієї людини, свідчили про те, що бідолаху, скоріш за все, збив автомобіль.

На Закарпатті водій, збивши насмерть велосипедиста, утік і розібрав свій автомобіль

Медики повідомили про пацієнта працівників міліції. Поки  одні стражі порядку встановлювали особу потерпілого, а ним, як пізніше стане відомо, був  42-річний житель райцентру Олександр, інші міліціонери тим часом розслідували обставини, за яких сталася аварія і з'ясовували  місце перебування горе-водія. На жаль, того ж дня травмований виноградівець, незважаючи на всі зусилля лікарів, помер, так і не приходячи до тями.

Під час розслідування цього випадку правоохоронцям вдалося  довідатися, що  ця автопригода   трапилася у самому Виноградові. Близько десятої вечора чоловік рухався велосипедом, коли на нього наїхав невідомий автомобіль. Виявлені на місці аварії уламки скла, шматки білої фарби, частинки розбитої фари допомогли  працівникам ДАІ невдовзі вийти на ймовірного зловмисника. Зокрема, усі підозри впали  на 33-річного жителя райцентру Івана.  У чоловіка, як стало відомо "даішникам",  був автомобіль марки ВАЗ саме білого кольору. Але на подвір'ї перед його будинком стояло інше авто – також ВАЗ, проте іншого кольору.  Пояснити, куди дівся його попередній транспортний засіб, чоловік ніяк не міг, розповідав якісь байки, буцімто продав  на запчастини.

Далі  повідав, нібито втопив машину в річці,  а згодом стверджував, що  порізав ті "Жигулі" на шматки.  Остання версія виявилася правдивою. Невдовзі на обійсті підозрюваного працівники ДАІ  виявили розшукуваний ВАЗ, правда, добряче пошматований.

12 квітня 2011р.

Теги: ДТП, водій, авто, кримінал

НОВИНИ: Кримінал

18:13
/ 1
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 2
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
» Всі новини