На Закарпатському вертолітному об’єднанні виявлено понад 60 порушень промислової безпеки

Управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області проведено всебічну перевірку стану промислової безпеки та охорони праці на Державному підприємстві «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання», що в смт. Дубове Тячівського району.

На Закарпатському вертолітному об’єднанні виявлено понад 60 порушень промислової безпеки

Як повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні Держгірпромнагляду в закарпатській області, під час перевірки виявлено  грубі порушення нормативно-правових актів з охорони праці, що несуть загрозу  здоров'ю та життю людей. Серед характерних порушень: відсутність  на підприємстві  служби електротехнічного персоналу та призначеної особи відповідальної за електрогосподарство, не забезпечене належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, не проведено попереднє спеціальне навчання і перевірку знань з  питань охорони праці з працівниками, що виконують роботи з підвищеною небезпекою, використовуються не сертифіковані знімні вантажозахоплювальні пристрої, відсутня інструкція про порядок проведення їх оглядів та журнали реєстрації останніх.

Інспекторами управління у 14 випадках заборонено експлуатацію обладнання, машин, механізмів, виконання робіт  підвищеної небезпеки. До адміністративної відповідальності притягнуто три посадових особи. 

З огляду на те, що управлінням використані всі важелі впливу на ситуацію, передбачені чинним законодавством, матеріали перевірки  скеровані до Прокуратури Закарпатської області.

Довідка: ДП "Закарпатське вертолітне виробниче об'єднання" в смт. Дубове Тячівського району створено у 1987 році. Предметом діяльності підприємства є створення авіаційної техніки, її агрегатів та комплектуючих.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн,  23 лютого 2011 року на території ДП "ЗВВО", в урочищі "Копань", у корпусі №38 у непритомному стані був виявлений 29-річний Юрій Безпалий. На транспорті підприємства потерпілого було доправлено до Дубівської лікарні на Тячівщині, де лікарі констатували його смерть.

08 квітня 2011р.

Теги: Держгірпромнагляд, порушення, перевірка

НОВИНИ: Кримінал

13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 3
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
» Всі новини