В Ужгородській райраді говорили про її відкритість та проблему зі сміттєзвалищем в Барвінку

Учора, 5 квітня 2011 р. під керівництвом голови Ужгородської районної ради Михайла Фединця відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

В Ужгородській райраді говорили про її відкритість та проблему зі сміттєзвалищем в Барвінку

На засіданні йшлося стосовно вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" та про стан поводження з твердими побутовими відходами в районі.

З інформацією стосовно першого питання виступив головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Йосип Кажмір. Як зазначив доповідач, даний документ передбачає, що будь-яка інформація, якою володіє чиновник, апріорі має бути доступною для суспільства. Водночас, це не стосується таємної, конфіденційної та службової інформації. Крім того, максимально відкритою для громадян має бути вся інформація про використання бюджетних коштів.

Члени координаційної ради, селищний та сільські голови Емерих Крицкій, Віктор Дмитрук, Марія Коваль-Мазюта, Марія Котляр висловились за розробку юридичним відділом певної пам'ятки про надання статусу інформаціям і документам, які з них є конфіденційними, а які ні.

Відтак про стан поводження з твердими побутовими відходами в районі повів мову Михайло Фединець. Дане питання на сьогодні дуже актуальне і вже не вперше обговорюється спільно із місцевими головами. Адже санітарний стан району бажає кращого, а смітттєзвалище в с.Барвінок вже вичерпало свій ресурс і становить загрозу для навколишнього середовища. Саме тому необхідно погодити місце для розташування нового сучасного полігону, який буде побудовано за європейськими стандартами. Обговоривши різні проблеми, пов'язані з даною темою, учасники засідання зійшлись на тому, що найбільш прийнятний є варіант будівництва нового полігону одночасно з будівництвом заводу по сортуванню сміття. Домовились, що селищний та сільські голови в письмовій формі нададуть згоду про співробітництво з фірмою „АВЕ", яка і буде займатись збором сміття в районі. Свої думки та пропозиції щодо цього висловили заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Черниченко, радник голови районної ради Бейла Сані.

На зібранні присутні селищний та сільські голови обрали голову Асоціації сільських рад району. Нею стала Холмківський сільський голова Тетяна Вачіля, заступником обрано Малодобронського сільського голову Балажа Ембера, а секретарем – Кам'яницького сільського голову Марію Коваль-Мазюту.

Члени координаційної ради вирішили проводити такі зібрання щомісяця та узгодили питання, які будуть винесені на чергове засідання, що відбудеться у травні ц.р., повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

06 квітня 2011р.

Теги: інформація, сміттєзвалище, відходи

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини