Прокуратура Закарпаття порушила справу проти посадовців Перечинської РДА

Закарпатська обласна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень та службового підроблення посадовцями Перечинської районної державної адміністрації та відділу Держкомзему у Перечинському районі (ч.3 ст. 365 та ч. 2 ст. 366 КК України).

Прокуратура Закарпаття порушила справу проти посадовців Перечинської РДА

За інформацією начальника відділу нагляду за додержанням земельного законодавства прокуратури області Миколи МОКРЯНИНА, у ході перевірки, проведеної в порядку здійснення правозахисної діяльності у сфері земельних відносин, прокуратура виявила численні порушення вимог Земельного кодексу України з боку службових осіб Перечинської РДА та відділу Держкомзему в Перечинському районі.

Встановлено, що наприкінці листопада 2009 року посадовці Перечинської РДА, перевищуючи свої службові повноваження, погодили із Держкомземом в Перечинському районі та видали незаконні розпорядження, якими вилучили у Лумшорського ДП ЛОК „Полонина" Закарпатського товариства по туризму і екскурсіям "Закарпаттурист" земельні ділянки рекреаційного призначення загальною площею 0,5139 га. Ця земля  знаходиться за межами села Лумшори, на території Туричківської сільради.

Прокурор додає, що вилучення вказаної категорії земель належить до компетенції Кабінету Міністрів України.

Після цього, працівники Перечинської РДА, грубо порушуючи вимоги ряду статей Земельного кодексу України та Закону „Про державну експертизу землевпорядної документації", без зміни цільового призначення землі та без обов'язкової державної експертизи, спільно з Держкомземом в Перечинському районі,  видали незаконні розпорядження про безоплатну передачу даних земель у власність трьом громадянам.

 Надалі громадянам, котрі отримали ці ділянки незаконно виготовили і державні акти. Хоча, як зазначає Микола Мокринин, згадані земельні ділянки не підлягали безкоштовній приватизації та наданню у власність для комерційної діяльності.

Таким чином, внаслідок протиправних дій службових осіб Перечинської РДА та відділу Держкомзему Перечинщини, земельні ділянки рекреаційного призначення загальною площею 0,5139 га та нормативно-грошовою оцінкою понад 80 тис.грн незаконно перейшли у власність вищезазначених громадян, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави.

Прокуратурою області порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень та службового підроблення посадовцями Перечинської районної державної адміністрації та відділу Держкомзему у Перечинському районі, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

06 квітня 2011р.

Теги: кримінальна, Перечинська РДА, посадовці, Держкомзем

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини