Кабмін виділить 149 млн. 556 тис. грн. на подолання надзвичайної ситуації у закарпатському Солотвині

За дорученням Президента України Кабінет Міністрів прийняв рішення про виділення коштів на проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та недопущення виникнення техногенної катастрофи на території селища Солотвино Закарпатської області. Відповідне розпорядження Уряд прийняв 30 березня 2011 року на своєму засіданні.

Кабмін виділить 149 млн. 556 тис. грн. на подолання надзвичайної ситуації у закарпатському Солотвині

Згідно з документом, 149 млн. 556 тис. грн. будуть виділені Закарпатській обласній державній адміністрації для подолання надзвичайної ситуації державного рівня, що виникла у Солотвині, повідомили у прес-службі МНС України.

Зокрема, фінансування передбачає винесення за межі небезпечної зони карстових проваль системи каналізації, водо-, електропостачання селища Солотвино. Також будуть відселені мешканців із 72 житлових будинків та побудовані школа і дитячий садок та новий житловий масив.

Уряд доручив Закарпатській облдержадміністрації, Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством фінансів та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства згідно з регламентом Кабінету Міністрів оформити проект рішення Уряду у десятиденний термін.

 Наприкінці минулого року Президент України доручив Кабінету Міністрів вирішити питання подальшої діяльності ДП "Солотвинський солерудник", передбачивши збереження Української та Закарпатської обласної алергологічних лікарень, зокрема можливість використання гірничих виробок для лікування хворих на бронхіальну астму.

Проблема карстових проваль у Солотвино продовжує загострюватися. Так, у січні цього року виникло нове провалля в районі вентиляційного ствола шахти № 8, яке зруйнувало електропідстанцію та компресорну. У район небезпечних геологічних процесів попали житлові будинки, системи життєзабезпечення населення та об'єкти інфраструктури.

30 березня 2011р.

Теги: Кабмін, Солотвино, МНС

НОВИНИ: Соціо

22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 3
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
» Всі новини