Київ-Ужгород — один із найпопулярніших залізничних напрямків

З початку квітня, завдяки веденню 51 додаткового поїзда на Великодні свята Укрзалізниця додатково отримала понад 7 мільйонів гривень. Між тим, за словами заступника Генерального директора Укрзалізниці Анатолія Слободяна, ці гроші далися не просто.

Київ-Ужгород — один із найпопулярніших залізничних напрямків«Додаткові поїзди нам даються нелегко. Але це для залізниць і залізничників – можливість обійтися без вимушених, за браком роботи, відпусток, не скорочувати робочі місця, заробити додаткові гроші», - зазначив Анатолій Слободян.

Водночас, заступник Генерального директора наголосив, що на свята завжди готуються додаткові потяги. «Перевозити задарма Укрзалізниця не може і не буде. Для нас на першому місці – це доходність перевезень, яка надасть нам змогу покращувати сервіс для пасажирів», - наголосив заступник Генерального директора Укрзалізниці Анатолій Слободян.

Укрзалізниця продовжує вивчати попит на найбільш популярні напрямки серед пасажирів та призначає додаткові поїзди. На травневі свята вже призначено 24 додаткових поїзда та 12 додаткових потягів призначили Російські залізниці. Серед найпопулярніших напрямків: Київ-Ужгород, Київ - Львів, Київ – Івано-Франківськ, Київ – Одеса, Київ – Сімферополь.
Мінтранспорту України
17 квітня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини