Українець намагався провезти контрабандні сигарети в паливному баці та запасному колесі

630 пачок вітчизняних сигарет виявлено сьогодні вранці прикордонниками Чопського прикордонного загону в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса».

Українець намагався провезти контрабандні сигарети в паливному баці та запасному колесі

Близько 4-ї  години в пункт пропуску "Тиса" на виїзд з України для проходження прикордонного контролю прибув 40-річний громадянин України, що слідував  легковим автомобілем марки "Мерседес" української реєстрації.

Виходячи з нетипової поведінки водія та наміру якнайшвидше пройти всі види контролю, прикордонниками було ініційовано здійснення поглибленого огляду транспортного засобу. В результаті огляду  спільною прикордонно-митною оглядовою групою було виявлено сигарети  марки "VICEROY" та "Прилуки особливі", більша частина яких, а це 420 пачок, знаходилися в паливному баці автомобіля, ще 120 пачок "народний умілець" приховав  у запасному колесі, доступ до яких став можливим після демонтажу колеса, а решту 90 пачок приховав у двох передніх лонжеронах.

За   оцінкою експертів  вартість  не задекларованих  та  прихованих  сигарет  досягає близько  5 тисяч гривень. Разом з тим на  підставі ст. 377 Митного кодексу України також було вилучено легковий автомобіль марки "Мерседес", 1979    року випуску, сума оцінки  якого склала майже 16 тисяч гривень, повідомив Закарпаття онлайн начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  Бровко.

23 березня 2011р.

Теги: контрабанда, сигарети

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини