Майже 30% «проблемних» дітей на вулицях Львова — із Закарпаття

«На вулицях Львова майже 30% — «проблемні» діти із Закарпаття, очільник Служби у справах неповнолітніх Львівської ОДА Володимир Лис. — 40% — з неблагополучних родин і ще 20% — ті, хто психологічно схильний до бродяжництва...»

Майже 30% «проблемних» дітей на вулицях Львова — із Закарпаття

Проблема малолітніх бідаків існує майже в усіх регіонах держави. Заступник начальника Департаменту кримінальної міліції у справах дітей МВС України полковник міліції Віктор Суранович наводить сумну статистику. Торік за втягнення дітей у жебрацтво на Закарпатті працівники міліції порушили... 23 кримінальні справи.

— Неповнолітні гуляки — нагальна проблема як для правоохоронців, так і жителів закарпатського регіону,— зізнаються працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського міськуправління ГУ МВС у Закарпатській області.— Нещодавно в регіоні затримали одразу трьох неповнолітніх жебраків. Як з'ясувалося, 11-літній і семилітній хлопчики та шестирічна дівчинка були (уявіть собі) з однієї родини. Просити милостиню в людей їх заставляє не хто-небудь, а рідна мати, котра у свої 30 із лишком ніде не працює.

Львівська екскурсовод Тетяна Сукоркіна підтримує свого одеського колегу. "Біля Оперного театру та на відрізку між Преображенською та Вірменською церквами неможливо проводити екскурсії. Туристи зазнають справжнього нападу жебраків. Тут є і цигани, дорослі й неповнолітні. Вони галасують, не дають проходу, вимагають "платити данину". Така ситуація відлякує гостей міста. Іноземці бояться приїжджати до нас удруге",— підсумовує Тетяна Леонідівна.

У закарпатській міліції та Департаменті кримінальної міліції у справах дітей МВС не приховують, що виявляють багато фактів, коли дорослі не цікавляться життям своїх чад. Це призводить до того, що дитину без належного батьківського догляду легко втягнути в жебрацтво. Проте чи насправді подібний кримінальний бізнес квітне в Україні, правоохоронці ствердної відповіді не дають.

За інформацією "Демократичної України"

21 березня 2011р.

Теги: неблагополучний, бродяжництво, жебрак,

Коментарі

RUSYN 22.03.2011 / 19:20:00
DITOCTHOK DATY U SADOCTHOK U LJVOVI, A ZAVIDUJUCTHU POKLASTY - IRYNU FARIOH....

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 1
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 2
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини