Реклама B3

Помилка п'яних працівників драмтеатру ледь не коштувала життя танцюристам "БЛІЦу"

12 березня, під час хореографічної вистави одного з танцювальних колективів Ужгорода, в Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі стався прикрий випадок, який лише дивом не закінчився трагедією.

Помилка п'яних працівників драмтеатру ледь не коштувала життя танцюристам "БЛІЦу"

Через недбальство технічного персоналу на людей ледь не обвалилася багатотонна протипожежна конструкція. 

Хореограф Народної студії сучасного танцю "БЛІЦ" Іштван Федьо розповів, що монтувальники декорацій та працівники сцени з'являлися на роботу в нетверезому стані. "Більшість технічних працівників на репетиції приходили на підпитку, тому вимагати від них належного виконання їхніх обов'язків було вкрай важко. Імовірно, з цієї ж причини, замість того, щоб опустити підготовлену нами білу завісу, чомусь почали опускати червону. Вона зачепила великий екран, а той, в свою чергу, зрушив величезну протипожежну конструкцію. З тріском від неї відламалося кріплення, а після цього на сцену впав прожектор. На диво, саме в цей момент танцюристи відійшли в глибину сцени, роблячи поклон".

Після інциденту, який ледь не обернувся трагедією, Директор Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру Любов Оленчук пообіцяла художньому керівнику танцювального колективу Олені Камінській розібратися з питущими працівниками. Втім, виникає питання, чому, сплачуючи за оренду театру 4300 гривень, художні колективи мають завершувати виступи не лише під звук гучних глядацьких овацій, а й під тріскіт несправних конструкцій та хряскіт падаючих прожекторів?

Вікторія Рижова, Karpatnews.in.ua

18 березня 2011р.

Теги: драмтеатр, БЛІЦ, Камінська, Федьо

Реклама B4

Коментарі

Влад 19.03.2011 / 22:59:00

А чого мої коментарі видаляють? Я правду написав.


Тут не помийна яма і не місце для зведення особистих рахунків. Якщо у вас є інформація про зловживання - повідомляйте в правоохоронні органи, а в інших випадках просто дотримуйтеся "Правил коментування". Адмін

Збирач фольклору 19.03.2011 / 18:32:00
Яка відставка Оленчук? та ачий вона не президент! А лише всього навсього в.о.
Все залежить від Глеби.

Працівникам театру 19.03.2011 / 17:10:00
Не будьте рабами - збирайте підписи, аби змінили керівництво театру! Інакше його просто закриють.

город 19.03.2011 / 11:10:00
Оленчучка має принаймні повернути гроші за оренду залу і подати у відставку, якщо у неї є ще якась совість.

Влад 18.03.2011 / 21:22:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

читач 18.03.2011 / 19:25:00
Та Оленчучка сама вічно напідпитку.
Її призначив Глеба виконувати обовязки директора, поки Зоряна надумається вернутися з декрету. Тому відповідальність має нести Оленчучка з Глебом, а не звалювати вину на техперсонал.

детектив 18.03.2011 / 18:14:00
Закарпатський драмтеатр - суцільне болото. Ще коли Зайцев був директором, хоч якійсь порядок був. А як поставили цю пенсіонерку - бардак повний. Ми проводили там захід. Любов Вікторівна попросила 600 гривень зверху, щоб віддячити робітникам сцени, білетерам, прибиральницям, але все поклала на карман.

18.03.2011 / 17:24:00
скільки можна його ремонтувати!
скільки туди не піду, весь час ремонт!

невже прокуратура без звернень громадян не бачить - там щось не так!

невже має статись трагедія, щоб ми почали хреститись!

Kergudu 18.03.2011 / 14:51:00
У нормальній державі цей випадок вже потрапив би до центральних газет і ТБ, справа б попала до генпрокурора, директора було б негайно звільнено + заплатив би штраф + кримінальна відповідальність + заборона обіймати керівні посади. На жаль, навіть у трагічних випадках, такі люди залишаються на своїх посадах і відбуваються "легким переляком". Жахливо безвідповідальна держава. У прокуратуру я б подав - нехай проведе слідство, хоча б для галочки. Бо в цей театр я більше не піду і нікому не пораджу (поки нічого не зміниться).

Fnm 18.03.2011 / 14:45:00
Це жахливо!
Розвели бардак в установі обласного значення!
Розібратися негайно. Винних - геть, щоб і духу їх смердючого в театрі не було!

Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:08
Після смертельної ДТП на Хустщині померла ще одна пасажирка автобуса Фото новина
09:33
На Хустщині у масштабній ДТП загинула 17-річна дівчина Фото новина
18:20
На Хустщині зіткнулися вантажівка, мікроавтобус та легковик Фото новина
15:11
На Рахівщині у горах собака напав на 10-річну дитину Фото новина
14:42
На Тячівщині двоє людей травмувалися внаслідок зіткнення авто та мотоцикла
13:33
На будівництві в Ужгороді загинув чоловік, упавши з 8-го поверху
11:17
На Рахівщині на вершині гори Стіг виявили боєприпас Фото новина
10:15
В Ужгороді сталася ДТП за участю самокатниці та велосипедиста
12:08
48-річний водій із Закарпаття став учасником смертельної ДТП на Верховинщині Фото новина
11:13
На Хустщині 25-річний чоловік порізав стегно болгаркою
09:04
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в горах Фото новина
16:09
На Хустщині чоловік випадково помітив пожежу в будинку та викликав рятувальників Фото новина
14:10
/ 1
У Мукачеві підлітки підірвали петарду біля закинутої будівлі Фото новина
11:52
12-річного хлопчика знайшли мертвим на Берегівщині Фото новина
18:03
/ 2
Троє українців опинилися в небезпеці у румунських Карпатах Фото новина
16:13
На пожежі у квартирі в Мукачеві врятували чоловіка
15:01
В Ужгороді внаслідок ураження струмом загинув чоловік
12:00
В Ужгороді серед ночі спалахнули гаражі Фото новина
09:04
На Мукачівщині домашній собака покусав 6-річну дівчинку
15:42
Автомобіль загорівся просто на ходу на Ужгородщині Фото новина
14:11
На Закарпатті в ДТП травмувався 9-річний хлопчик Фото новина
12:44
/ 1
Двоє підлітків травмувалися після падінь з мотоциклів на Закарпатті
10:36
На Тячівщині в ДТП зі скутером постраждала дитина
15:33
/ 1
На Закарпатті 18-річний мотоцикліст без шолома отримав тяжкі травми Фото новина
15:18
/ 3
В Іршаві під час спалювання сухої трави загинув 82-річний чоловік
» Всі новини