На Закарпатті мати сховала мертве немовля на горищі

Не знати, чи любила свою тримісячну доньку 17-річна жителька одного із сіл Мукачівського району, але недавній випадок, що трапився з нею, змушує сумніватися у цьому. Ця громадянка – з неблагополучної сім’ї і перебувала на обліку в КМСД Мукачівського райвідділу міліції. Можливо, власне у цьому й криється причина її вчинку.

На Закарпатті мати сховала мертве немовля на горищі

А все почалося із розслідування однієї крадіжки. Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники Мукачівського РВ УМВС затримали жителя одного із сіл району, якого обґрунтовано підозрювали у скоєнні крадіжки. Розмовляючи зі співмешканкою зловмисника, згаданою 17-річною жінкою, стражі порядку з'ясували жахливі факти. Виявляється, у ніч з 6 на 7 березня цього року померла її тримісячна дитина. Але молода мама вирішила нікому про цей факт не повідомляти, а маля "похоронила"... на горищі недобудованого будинку.

Співробітники Мукачівського РВ УМВС виявили страшну знахідку у цій будівлі. На тілі немовляти під час поверхневого огляду слідів насильства нібито не виявили. Тож мертве тільце відправили на судмедекспертизу для встановлення причини смерті дівчинки. Горе-матір до з'ясування усіх обставин цього випадку затримали, повідомили Закарпаття онлайн в ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.

11 березня 2011р.

Теги: немовля, тіло, смерть

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини