В Ужгороді відкрили Освітній кольпінг-центр (ФОТО)

У суботу, 5 березня 2011 року, в обласному центрі Закарпаття відбулося відкриття Освітнього кольпінг-центру.

В Ужгороді відкрили Освітній кольпінг-центр (ФОТО)

На урочисту подію завітало багато запрошених гостей, серед яких працівники Бюро Регіональної Спілки "Справа Кольпінга" з міста Чернівців, представники Родини Кольпінга м. Львів, члени новоствореної Родини Кольпінга Ужгорода та гості.

Розпочалося відкриття о 15 годині зустріччю гостей, а потім освяченням Центру главою греко-католиків Закарпаття Преосвященним Владикою Міланом. Під час привітального слова до присутніх Владика висловив задоволення з того, що Справа Кольпінга, яка існує по всьому світі, також знайшла благодатне місце й під Карпатами. Подякував молодій Родині Кольпінга м. Ужгорода за її бажання і натхнення працювати на благо Закарпатського краю і всієї Батьківщини. Також Владика згадав за покровителя кольпінговців блаженного Адольфа Кольпінга та побажав їм успіхів у цій нелегкій праці служіння та допомоги людям.

Після освячення з вітальними словами до присутніх звернулись презес РС "Справа Кольпінга" отець Кшиштоф Сапальський, Голова Спілки Орест Клайник, регіональний секретар Спілки Василь Савка, Голова Львівської Родини Катерина Островська та презес Ужгородської Родини отець Франчішек Коваль. Всі бажали Божої благодаті, духовного росту та досконалості через сумлінну наполегливу працю, самопожертву і допомогу ближнім. 

Знайомство присутніх з Справою Кольпінга і діяльністю Родини Кольпінга м. Ужгорода відбулося через перегляд Презентації Справи Кольпінга, а також зі слів Голови Родини Кольпінга м. Ужгорода Віталія Задорожного. 

Музичною прикрасою для події став виступ квартету учеників музичної школи №1 ім. П. Чайковського, які з задоволенням заграли для присутніх свої улюблені композиції.
 Закінчилась програма святкуванням за шведським столом та дружніми приємними бесідами серед присутніх.

"Справа Кольпінга" - це міжнародна християнська соціальна організація, яка супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках. Освіта, діяльність та духовність - це три неписані, тісно між собою поєднані сфери роботи та життя в "Справі Кольпінга".

 

Заснована священиком Адольфом Кольпінгом в 1849 році в Німеччині для вирішення соціальних питань свого часу. Цей священик дав об'єднанню не тільки своє ім'я, але і вдосконалив своїми вчинками організаційну роботу, яка ведеться до сьогодні.

 

Існує Справа Кольпінга в 64 країнах світу. Центр Інтернаціональної Справи Кольпінга знаходиться в м. Кельн (Німеччина).
10 березня 2011р.

Теги: кольпінг-центр, освітній, владика Мілан

Коментарі

Тетяна 11.03.2011 / 15:42:00
Адреса Центру - м.Ужгород, провулок Соляний 10/2

10.03.2011 / 18:43:00
Адреса центру?????

НОВИНИ: Соціо

18:09
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 3
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
» Всі новини