Реклама B3

У лютому Держекоінспекція притягнула до адмінвідповідальності 195 закарпатців

Протягом лютого 2011 року Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області в ході здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства проведено 94 перевірки юридичних та фізичних осіб та 23373 транспортні засоби, повідомили Закарпаття онлайн з Державної екологічної інспекції в Закарпатській області.

У лютому Держекоінспекція притягнула до адмінвідповідальності 195 закарпатців

За виявлені порушення інспекторами з охорони навколишнього природного середовища складено 196 протоколів, з них - 1 передано для розгляду у судові органи. До адміністративної відповідальності притягнуто 195 осіб на загальну суму штрафів 33,014 тис. грн., стягнуто 28,815 тис. грн. Відсоток стягнення склав 87,2 %.

З метою відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, 14 суб'єктам господарювання нараховані та пред'явлені претензії та позови на загальну суму 54,479 тис. грн. Стягнуто 3 претензії на загальну суму 10,652 тис. грн.

До правоохоронних органів для відповідного реагування Інспекцією було передано 5 матеріалів.

09 березня 2011р.

Теги: держекологи, адмінвідповідальність

Реклама B4

Коментарі

Анонім 09.03.2011 / 22:32:00
Невже екологічна інспекція думає, що усьому написаному читач вірить? Цифри, для прикладу свідчать наступне: середній розмір штрафу був аж 174 грн 43 коп. Прорахуйте кількість робочих днів у році, кількість працівників в інспекції ( десь за 50 - 60 чоловік). А чому ніколи не говорите про реальну проблему, яка на протязі десятків років існує - вздовш річки Уж, вище за течією від міста усі приватні будинки не мають каналізаційних споруд, і вміст вигрібних ям з усілякою заразою пострапляє до міста, з цієї річки жителі Ужгорода п"ють водичку...Які спроби були щодо вирішення цієї проблеми, що вдалося зробити,чи кожної весни власники будинків знову весь бруд будуть спускати рікою до міста, а так і до Словаччини? Назвіть ту кількість населених пунктів, приватних будинків, різних фірм та підприємств, що забруднюють річку, а скільки це стоків у тисячах метрів кубічних??? А ви наводите приклади про якісь штрафи 33,014 тис. грн....Сумно все це читати, кого ми дуримо?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини