Мукачівські злодії пропивали гроші, виторгувані за крадений метал

Близько трьох місяців у чергову частину Мукачівського міськвідділу міліції надходили заяви від жителів міста про крадіжки з їхніх дворогосподарств. Після кожної подібної заяви правоохоронці переконувалися: це робота одних і тих же рук, адже крадіжки ставалися в одному мікрорайоні міста, приблизно в один і той час доби, а крали зловмисники найчастіше різні металеві конструкції або електроінструменти. Міліціонери перевірили осіб, схильних до скоєння правопорушень, які перебувають на обліку в міліції, так званий підобліковий елемент, а також усі пункти прийому металобрухту.

Мукачівські злодії пропивали гроші, виторгувані за крадений метал

Так, у поле зору  стражів порядку потрапили  кілька смаглявих чоловіків, які  власне й  мешкають  у цьому  ж мікрорайоні. Їх запідозрили у причетності до скоєння крадіжок і, як з'ясувалося, недарма.

Завдяки здійсненим  оперативно-розшуковим заходам працівникам карного розшуку Мукачівського міського відділу міліції  вдалося розкрити злочини за дев'ятьма фактами крадіжок з дворогосподарств. Як стало відомо стражам порядку, тут орудувала злочинна група, кожен учасник якої вже був  раніше засуджений,  дехто навіть роками вживає наркотики, ніхто ніде не працює.

Найпершими були затримані троє молодиків,  які "працювали" як поодиночно, так і в групі. Сценарії злочинів,  за словами   "найактивнішого" учасника,  23-річного мукачівця,   щоразу були схожі.  Вночі, близько півночі, злодіїв  збиралися  в обумовленому  місці,  прямували до тих дворогосподарств, де легко було дістати те, що їм потрібно. Зокрема,  в одного з  господарів вони  винесли  металеві  конструкції   (швелери) на суму близько 500 грн.

Окрім цього, Михайло за місяць до цієї крадіжки "обчистив" ще три підсобні приміщення сусідів з мікрорайону. На цей раз  він виніс сміттєвий бак, металеві труби і знову ж такі металеві швелери. 

Паралельно троє інших  зловмисників поцупили у мешканців будинків згаданого мікрорайону  електроінструменти: дві дрилі, болгарку для різання по металу, набір ключів, переноску тощо.   А два їхні "колеги"  тим часом проникнули  у приватний будинок жителя Мукачева, звідки винесли  електропилу, деревообробний станок, електролобзик,  електрофлекс, металеві кутники та інші  інструменти.

Проблеми із Законом молодим людям, які до цього мали вже добре "підмочену" репутацію, уже гарантовані,  оскільки   стосовно   них  порушили кримінальні справи за  кількома частинами статті 185 КК України.  Тепер молодикам  загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Водночас  правоохоронці  звертаються  до  власників пунктів прийому металобрухту у м. Мукачеві  з проханням співпрацювати. Адже, приймаючи крадене,  можна сприяти злочинцю, який комусь завдав шкоди. До того ж , виявлені у пунктах прийому металобрухту крадені речі вилучають і гроші власникам таких пунктів навряд чи хтось поверне.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС України в Закарпатській області

07 березня 2011р.

Теги: метал, злодій, металобрухт

НОВИНИ: Кримінал

16:50
/ 1
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини