Асоціація платників податків Закарпаття підбила підсумки роботи у 2010 році (ФОТО)

Територіальне відділення Асоціації платників податків України підбивало напередодні підсумки своєї роботи у 2010 році.

Асоціація платників податків Закарпаття підбила підсумки роботи у 2010 році (ФОТО)

Відкрив загальні збори членів ТВ АППУ голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида, який, зокрема, відзначив, що сьогодні спільне завдання і влади, і податкової служби, і громадських організацій забезпечити відкритий діалог з підприємництвом. "Податковий кодекс прийнято, - сказав О. Ледида, - однак це тільки початок реформ. Маємо працювати так, аби умови, у яких працюють наші підприємці, відповідали європейським стандартам".
 
Василь Іванчо, голова Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, виступаючи перед присутніми, відзначив вклад асоціації, яку очолює Марта Волощук, у формування податкової культури платників податків області. Це і робота з молоддю, залучення студентства до волонтерського руху, спільні семінари податківців та представників ТВ АППУ для платників податків, "круглі столи", інші заходи. У минулому році, підкреслив Василь Васильович, саме члени територіального відділення АППУ активно долучилися до обговорення проекту Податкового кодексу України і внесли ряд конструктивних пропозицій. Згодом, коли кодекс був прийнятий,  було проведено ряд спільних семінарів для платників усієї області з роз'яснення основних положень документу. Зважаючи на актуальність питання, продовжується проведення таких семінарів і сьогодні.

Минулого місяця, повідомив В. Іванчо, голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко та Президент Асоціації платників податків України Валентина Арбузова підписали Меморандум податкових відносин та План спільних дій на 2011 рік між АППУ та ДПС України. Це значить, що співпраця з громадською організацією вийшла на новий рівень. Сьогодні податкова служба змінює філософію своєї роботи та стає більш відкритою для громадськості. А найкращий спосіб зробити роботу прозорішою – залучити до неї громадські організації, які об'єднують платників податків.

Що стосується роботи у цьому напрямку в Закарпатті, то Василь Іванчо наголосив: "Як у податкової служби області, так і в асоціації – спільна мета: зміцнювати партнерські стосунки між податківцями та платниками. Я в свою чергу, хочу наголосити: я завжди готовий вислухати платника податків, готовий до конструктивного діалогу. Забезпечити комфортні умови для ведення бізнесу на Закарпатті – наше завдання".

На основних показниках роботи ТВ АППУ зупинилася керівник асоціації Марта Волощук. Вона повідомила, що минулий рік для організації, яка сьогодні нараховує понад 2 сотні платників – юридичних та фізичних осіб, був достатньо успішним. Робота відділення, зокрема щодо фінансового забезпечення,  залучення нових членів до лав асоціації, проведення масово-роз'яснювальної роботи серед платників,  була відзначена АППУ у Києві. М.Волощук подякувала членам асоціації за роботу та підтримку, відзначивши, що без них не було б такої ефективної роботи. В урочистій обстановці Марта Гнатівна вручила свідоцтва 7 новим членам асоціації.
 
М. Волощук також висловила глибоку вдячність голові ДПА в області В. Іванчо за розуміння і підтримку у роботі.

Заступник голови ДПА в області Еріка Васкова ознайомила присутніх з порядком проведення Всеукраїнського рейтингу "Сумлінний платник податків", започаткованого АППУ, довела основні критерії та детально зупинилася на номінаціях рейтингу.

Наостанок загальні збори затвердили Положення про територіальні та місцеві відділення АППУ, внесли зміни до складу ради ТВ АППУ.

ДПА у Закарпатській області

03 березня 2011р.

Теги: платники, податки, Марта Волощук

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини