Реклама B3

Податківці провели “круглий стіл” з освітянами Ужгородського району

Працівники сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Ужгородської МДПІ провели днями засідання «круглого столу» із керівництвом та працівниками відділу освіти та у справах національностей Ужгородської райдержадміністрації, директорами загальноосвітніх шкіл Ужгородського району з питань декларування доходів громадян, одержаних у 2010 році, та з питань організації щорічного Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей 2011».

Податківці провели “круглий стіл” з освітянами Ужгородського району

Податківців на цій зустрічі представляла державний податковий інспектор сектору масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян  Ужгородської МДПІ Ірина Рішко. Під час зустрічі присутні отримали інформацію з актуальної теми сьогодення – декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році, та дізналися про новації, запроваджені Податковим кодексом України, про види доходів, які підлягають обов'язковому декларуванню та про право громадян на добровільне подання декларацій з метою отримання податкового кредиту.

Після доповіді присутні ставили запитання, які в основному, стосувалися кампанії декларування доходів: хто зобов'язаний подавати річну податкову декларацію за 2010 рік, хто має право на податковий кредит та чи є якісь обмеження щодо його отримання, яким чином сплачуються та повертаються суми податку за результатами поданої річної декларації тощо.

Хоча основною темою розмови було декларування доходів, освітяни, користуючись нагодою, ставили й інші питання, пов'язані із набранням із 1 січня цього року чинності Податкового кодексу.
На засіданні також обговорювалося питання організації щорічного Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей-2011". Присутні отримали Методичні рекомендації щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей" та запрошення залучати школярів до участі у творчих змаганнях.

 

За матеріалами Ужгородської МДПІ
 

03 березня 2011р.

Теги: податківці, освітяни, круглий стіл

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

ВАСИЛЬ 03.03.2011 / 17:05:00
А ПОДАТКІВЦІ ЧИ ДЕКларуватимуть свої НЕТРУДОВІ ДОХОДИ ! нехай пояснять людям за які кошти накупували собі дорогі іномарки і відгрохали собі такі вілли !! а їхні близькі родичі теж декларуватимуть доходи !!!??????

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 9
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
10:57
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Зацариніним Фото новина
21:30
У четвер у Росішці на Рахівщині попрощаються з Героєм, політв'язнем Іваном Мироном, що помер на 97 році життя Фото новина
18:06
/ 8
У Мукачеві за участі голови ОВА і мера відкрили 112-й в Україні McDonald's Фото новинаВідео новина
18:43
З російського полону повернулися п’ятеро закарпатців
11:15
/ 4
У Волосянці на Ужгородщині проведуть в останню дорогу Юрія Швайку, що поліг ще торік у серпні на Харківщині Фото новина
23:54
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Біля Мукачева трасою Київ – Чоп гуляв лось
22:20
"Гештеґова" петиція про посмертне присвоєння звання Героя України вчителеві-добровольцю з Ужгорода Габрусю зібрала вже понад 24 тис. підписів
18:17
/ 1
У Собатині Іршавської громади у вівторок попрощаються з полеглим на Донеччині Михайлом Глебою Фото новина
17:49
/ 11
На Апецькій, яку планують знищити вітряками, розцвів унікальний білий еритроній і зафіксували рідкісного лісового кота Фото новина
01:35
/ 11
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 2
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
/ 1
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 2
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 11
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 16
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
/ 1
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
/ 1
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
» Всі новини