Деякі подробиці НП з Юрієм Чижмарем (ФОТО)

Юрія Чижмаря, одного із заступників голови Київської обласної держадміністрації, в ніч із середи на четвер невідомий облив їдкою речовиною. Інцидент стався о 22.30 у дворi будинкiв №162 і 164 на вулиці Горького.

Деякі подробиці НП з Юрієм Чижмарем (ФОТО)

"На "102" інформація про подію надійшла о 23.50, у середу, — говорить речник столичної міліції Володимир Поліщук. — На місце події виїхало керівництво Голосіївського райуправління міліції, яке з'ясувало такі обставини. Громадянин Ч., 1974 року народження, пізно ввечері пішов до супермаркету, через дорогу від свого будинку №162, а коли повертався, до нього підійшов невідомий і облив невідомою речовиною обличчя. Потім злочинець перестрибнув через паркан між будинками і зник. Вік злочинця 25—30 років, був одягнений у чорну куртку і темні штани. Слідчим відділом Голосіївського райуправління порушено кримінальну справу за статтею 121 через статтю 115, тобто замах на завдання тяжких тілесних ушкоджень".

За словами пана Поліщука, потерпілий отримав опіки 2—го і 3—го ступеня, наразі перебуває в опіковому центрі. Речник столичної міліції відмовився відповідати на пряме запитання, чи справді йдеться про заступника "губернатора" Чижмаря, посилаючись на закон, який забороняє надавати персональні дані. Однак джерела "УМ" підтверджують — постраждав саме Юрій Васильович.

Журналісту газети вдалося побувати на місці злочину і поспілкуватися із консьєржкою пані Людмилою, яка тієї ночі стала свідком подій. За її словами, пізно ввечері з криками до під'їзду забіг господар 78—ї квартири. Він швидко скинув під ноги чорну куртку і побіг до умивальника біля кабіни консьєржа. "Став лити на обличчя воду, розмахуючи руками, з яких бризкала біла рідина. До себе в квартиру спочатку підніматися не став, попросив викликати "швидку" і міліцію, — розповідає консьєржка Людмила. — На обличчі не було почервоніння, білої речовини — теж не було, тільки на руках, але він інтенсивно обличчя тер. Потім разом стали чекати "швидку", від холодної води, якою облився повністю, чоловік змерз, піднявся нагору і одягнувся".

Пані Людмила розповідає, що "швидку" тієї ночі чекали втрьох — на прохання потерпілого приїхала жінка, яку називав Сашею: "Саша приїхала швидко, все плакала... Разом їх і забрали".

Двері і стіни під'їзду щедро "помальованi" білими розводами. Консьєржка стверджує, що це і є та рідина, яку із себе змивав потерпілий. Дехто із сусідів додає, що виявлена на подвір'ї речовина (поруч із якою валяється шкаралупа від яєць і чек, "вибитий" у вівторок о 20.40) — теж та кислота. Однак, як з'ясував журналіст "України молодої", "кислота" має запах молочних продуктів.

У 78—й квартирі на Горького, 164, де мешкає пан Юрій, дверей журналісту "України молодої" не відчинили. Натомість сусіди розповіли, що цю квартиру за останній час кілька разів грабували.

Досьє

Юрій Чижмарь родом із Закарпаття. Працював під керівництвом Віктора Балоги в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій ще у 2006 році, а потім перейшов у секретаріат Президента на посаду керівника служби глави СП. 2007 року він за лобіюванням Балоги був призначений "губернатором" Тернопільської області. 22 жовтня 2008—го депутати Тернопільської облради більшістю голосів висловили Чижмарю недовіру, звинувативши в тому, що "губернатор" не впорався з подоланням наслідків липневої повені в регіоні. Однак Чижмарь обіймав цю посаду до квітня 2010 року.

Максим Савчук, Україна молода

18 лютого 2011р.

Теги: Чижмарь, кислота, опіки, реанімація

Коментарі

Олег коли будеш удаляти цей комент то видали ту дурницю що понаписував! 19.02.2011 / 14:41:00

Дибу мабуть збуджує смакування таких речей. Яка вже там етика?... Головне щоб банка з кислотою чи бензином не залетіла у будинок по вул.Другетів 60 або в бар Акваріум



Ви хочете, щоби ми подали заяву в міліцію за погрози? Дивіться уважніше, хто є автором статі. Адмін

Антон 18.02.2011 / 23:38:00
Ну й етика у журналістів -- дати повну адресу потерпілого. Наступного разу повідомте його ідентифікаційний код.

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 10
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини