Як повідомили Закарпаття онлайн у Мукачівській греко-католицькій єпархіх, будівництво цього храму розпочалося влітку 2009 року. Ще й сьогодні залишилося багато чого зробити, зокрема дах та зовнішню штукатурку. Але вірники разом із ставрофорним протоієреєм Іваном Гріцаном, котрий лужить громаді, раділи і навіть плакали з того, що дочекалися своєї нової церкви.
Адже після легалізації Греко-католицької Церкви старий греко-католицький храм їм не повернули, хоча православна громада має іншу споруду, побудовану чехословаками у 1926 році. Після років поневіряння греко-католицьким вірникам повернули колишню фару, де вони зробили каплицю, в якій проводили Богослужіння до цього часу.
Історична довідка:
У 1435 році у Бедевлі згадують парохіяльну церкву св. Миколи. У 1751 році згадано дерев'яну церкву св. Миколи, поставлену після занепаду попередньої, ще цілком не вкриту шинґлами, прикрашену маленькими образами.
У 1801 році також ішлося про дерев'яну церкву. Розповідають, що старий храм часто потерпав від повеней і тому нову імпозантну муровану церкву поставили у 1838 році на іншому місці, а місце старої позначає хрест. У селі вважають, що до спорудження був причетний майстер Даруда з Кам'янського, а турню будував майстер з Відня. Спочатку дахи були вкриті шинґлами. Але дерев'яне покриття згоріло під час бурі, і храм вкрили бляхою.
У радянський період місцевий парох Георгій Еґреші був ув'язнений у сталінських концтаборах. Церкву закрили. Оголосили аварійною і 1 жовтня 1960 року зняли з реєстрації діючих церков. Певний час люди молилися у храмі нелегально: молитви проводив дяк Іван Маханець, і так громада проіснувала до 1976 року, аж до смерті дяка. В середині 1980-х років у приміщенні влаштували музей. Старий іконостас знищили.
За матеріалами з енциклопедії Михайла Сирохмана "Церкви України. Закарпаття". – Львів:
Видавництво "Мс", 2000.