В Ужгороді центральним опаленням досі користуються мешканці 1500 квартир

У вівторок, 15 лютого, в Закарпатській обласній адміністрації радились, як вирішити проблему розрахунків за газ та максимально раціоналізувати використання енергії. У нараді взяли участь керівник краю Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко, перший заступник голови облради Володимир Закурений, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, заступник мукачівського очільника Ігор Радиш.

В Ужгороді центральним опаленням досі користуються мешканці 1500 квартир

Сьогодні головними питаннями, окрім розрахунків з боргами, залишаються остаточний перехід на індивідуальне опалення населення та установ бюджетної сфери. У найближчих планах, поінформував голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, – виділення коштів з обласного бюджету для вирішення проблеми з автономним опаленням. Ужгороду та Мукачеву – по 1,5 млн. грн., Виноградову та Чопу – по 150 тис. грн. Гроші мають піти, в першу чергу, на потреби соціально незахищених закарпатців. Для цього органи місцевого самоврядування створять спеціальні комісії, які й розподілятимуть кошти:

 – Наше завдання – досягти максимальної користі при мінімальних затратах. Тому маємо уважно вивчати всю кошторисну документацію та корегувати розрахунки.

Сьогодні в Ужгороді центральним опаленням досі користуються мешканці 1500 квартир, з яких у 600 мешкають соціально незахищені родини. Ще 267 помешкань у багатоповерхівках вже від'єднані від центрального теплопостачання, але їх жителі також не мають коштів на встановлення індивідуального опалення. "Гріються" центральним опаленням і 23 заклади освіти та дитяча поліклініка. Кожен із цих закладів потребує власної котельні. Віктор Погорєлов сподівається за підтримки обласної влади вирішити ці питання вже до початку наступного опалювального сезону.

У Мукачеві підключити до автономного опалення треба ще 3750 квартир, у 1400 з яких мешкають родини-пільговики. А в Чопі центральним опаленням досі користуються жителі 358 квартир. З них 139 родин – соціально незахищені.

Аби зекономити у майбутньому, встановити автономне опалення планують і в державних установах та обласних управліннях. Кошти шукатимуть як в обласному, так і в державному бюджеті.

На наступну нараду запросять вже й представників "Закарпаттяобленерго"  та "Закарпатгазу". З ними обговорюватимуть спрощення отримання техумов для обладнання помешкань індивідуальним опаленням, та можливість безперешкодного отримання краянами субсидій, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

16 лютого 2011р.

Теги: газ, розрахунки, опалення

НОВИНИ: Соціо

16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
» Всі новини