В Ужгороді пропущені через карантин уроки відпрацьовуватимуть (ГРАФІК)

Згідно з наказом начальника міського Управління освіти Мар'яна Комарницького, в Ужгороді триває призупинення навчально-виховного процесу в шкільних відділеннях 10 навчально-виховних комплексів (НВК) «Веселка», «Престиж», «Первоцвіт», «Дивосвіт», «Ялинка», «Пролісок», «Дзвіночок», «Гармонія», «Горяни», АНВК. Також - в 20 загальноосвітніх закладах міста, а саме в №№ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, НВК «Ужгородський економічний ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», ліцей «Інтелект», ліцей «Лідер», гімназія, лінгвістична гімназія, угорськомовна гімназія - з 14 по 18 лютого.

В Ужгороді пропущені через карантин уроки відпрацьовуватимуть (ГРАФІК)

Тимчасово зупинений виховний процес в дошкільних групах навчально-виховних комплексів "Первоцвіт", "Пролісок", "Горяни" з 14 по 18 лютого.

Пропущені під час карантину занять відпрацьовуватимуться в різний спосіб. По-перше, уроки "першого періоду" карантину - з 07 по 11 лютого – за графіками, складеними директорами навчальних закладів. Рекомендовано застосувати ущільнення програмового матеріалу, організувати додаткові заняття та консультації. Уроки фізичної культури відпрацьовуватимуть проведенням змагань в позаурочний час; уроки музики, образотворчого мистецтва, етики, основ світової культури, тощо – проведенням екскурсій, творчих занять в період проходження навчальної практики.

Заняття, які через призупинення навчально-виховного процесу, не відбулися в період з 14 по 18 лютого відпрацьовуватимуть за таким графіком:
 за 14.02.11 р. – 26.02.11 р.;
 за 15.02.11 р. – 05.03.11 р.;
 за 16.02.11 р. – 19.03.11 р.;
 за 17.02.11 р. – 21.03.11 р.;
 уроки за 18.02.11 р. слід провести 22.03.11 р.

Весняні канікули, беручи до уваги відпочинок учнів під час карантину, який слід врахувати в загальний канікулярний час за навчальний рік, триватимуть з 23 по  27 березня, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської міської ради з посиланням на наказ Управління освіти.

16 лютого 2011р.

Теги: ГРВІ, карантин, відпрацьовувати

НОВИНИ: Соціо

16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
» Всі новини