В Ужгороді депутат просить прокуратуру перевірити тендер по хлібу для шкіл

На сесії Ужгородської міськради, що відбулася днями, було оголошено запит депутата від фракції «Батьківщина» Івана Колодія, який просить прокуратуру, міліцію та СБУ перевірити законність проведення тендеру із закупівлі хліба для шкіл Ужгорода.

В Ужгороді депутат просить прокуратуру перевірити тендер по хлібу для шкіл

У запиті зокрема зазначено: "В засобах масової інформації з'явилась інформація щодо проведення тендерів із закупівлі хліба для закладів освіти міста. Наводились документи, які свідчили про те, що переможцем тендеру виявилась структура, яка запропонувала найвищу ціну. В умовах, коли місту катастрофічно не вистачає коштів для фінансування закладів освіти, особливо для забезпечення дітей продуктами харчування, проведення такого роду тендерів є неприпустимим. Звертаюсь до вас з проханням провести перевірку всіх тендерів, які проводились тендерним комітетом Ужгородського міськвиконкому в період з листопада 2010 по лютий 2011 р. р. на предмет дотримання законодавства України. Зокрема, перевірити наступне: 1. конкурсні умови на предмет забезпечення рівних умов для учасників; 2. ціни, запропоновані переможцями конкурсів, в порівнянні з ринковими; 3. умови конкурсу і процедуру його проведення на предмет відповідності встановленій процедурі".

Іван Колодій прокоментував свій запит так: "Оголошення результатів тендеру на постачання хліба наробило багато галасу передусім тому, що з семи учасників, які мали брати участь у конкурсі, в п'ятьох виявилися не добре оформлені документи. Очевидно, що саме поняття конкурс втрачає зміст, якщо нема конкурентів. В будь-якому разі тільки перевірка правоохоронних органів дасть відповідь, чи був тендер повноцінним змаганням конкурентів, чи ні".
 
Для довідки. 28 січня 2011 року комітет конкурсних торгів Ужгородської міської ради оголосив результати конкурсу із закупівлі хлібо-булочних виробів для міських шкіл та садочків. Переміг ПП Лабик з ціною 3,60 грн. за хліб вагою 750 грам.

Міський голова Ужгород Віктор Погорєлов у заяві для ЗМІ повідомив, що тендер був проведений законно.

14 лютого 2011р.

Теги: тендер, хліб

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини