У Чопі протестували проти будівництва пункту утримання нелегальних мігрантів (ФОТО)

Сьогодні в закарпатському Чопі протестували проти будівництва пункту утримання нелегальних мігрантів.

У Чопі протестували проти будівництва пункту утримання нелегальних мігрантів (ФОТО)

Поблизу Чопського прикордонного загону зібралось близько півтисячі громадян з гаслами.

Організаторами акції протесту виступили громадські організації. До акції долучились депутати Закарпатської обласної та Чопської міської рад. Громада закликала командира частини не допускати будівництва пункту практично в центрі міста, поблизу з загальноосвітньою школою.

Депутати повідомили міській громаді, що в грудні місяці на сесії було прийнято рішення про відмову в будівництві. Невдовзі до громадськості звернувся й командир частини Юрій Самбор. Він запевнив що жодного будівництва не планується, мова йде про реконструкцію існуючого пункту, який, нагадаємо, діє на території загону незаконно та без будь-яких погоджень з міською владою. Позиція пана Самбора для громади була дуже несподіваною, адже лише вчора, під час своєї прес-конференції в Ужгороді він заявив, що „якби Чопська міська рада дозволила будівництво нового пункту, то старий перестав би діяти". Постало питання: яку мету, все ж, переслідує командування загону - будувати новий пункт, чи реконструювати незаконний? Незрозуміла гра термінами „будівництво" та „реконструкція" з вуст командира частини п. Самбора звучала якось дивно. Чи насправді він не розуміє різницю між цими словами, чи знов задумано якийсь новий план, за допомогою якого нелегалам в Чопі бути? Цікаво як він збирається отримати дозвіл на так звану реконструкцію існуючого пункту, без жодного офіційного документа на цей самобуд? Нагадаємо, в рамках співпраці з Євросоюзом для будівництва подібних пунктів ЄС виділив кошти в сумі 30 млн. євро.

Невдовзі до пункту прибула делегація з ОБСЄ. Учасники делегації зустрілись з командуванням частини. Міський голова разом з двома обласними депутатами були делеговані учасниками мітингу для переговорів з прикордонниками та місією ОБСЄ. Та чомусь у цей час, з незрозумілих причин, прикордонники закрили браму. Через деякий час їх, все ж, пропустили. Близько години тривали переговори.

По їх завершенні до мітингуючих вийшли обласні депутати, міський голова та командир Чопського прикордонного загону, який переконав громаду в тім, що жодного нового будівництва пункту утримання нелегалів на території загону не буде здійснено без погодження з думкою громадськості та міської ради, повідомили Закарпаття онлайн у Чопській міській раді.

09 лютого 2011р.

Теги: нелегал, мігрант, прикордонник, Юрій Самбор

Коментарі

Ablak 09.02.2011 / 22:58:00
Mallorca Luxury Estate
Цена 2 400 000 EUR
Mallorca Luxury Estate
Rafael Alberti 2
E - 07018 Bendinat
Spain (Испания)
Тел: +34 (971) 70 23 43
http://highclassrealty.eu/property/result/sale/spain/ma/5044/01.htm

Ablak 09.02.2011 / 22:37:00
“За його словами (начальника Чопського прикордонного загону) … цей пункт планувалось побудувати в рамках співпраці з Євросоюзом, на що виділили кошти – 3 млн. євро”…
Начальник загону полковник Самбор казав: “це буде лише реконструкція існуючої будівлі, де буде 34 місць для нелегалів”….
Реклама з інтернету: ИЛЬ-ДЕ-ФРАНС ESSONNE
Замок XVIII века ,800 м² жилой площади ,с многочисленными дополнительными строениями , расположенный на территории 6 гектаров прекрасного парка и леса с очень красивым прудом 1 гектар. Тройной салон для приемов. 9 спален с ванными комнатами. Зимний сад. Старинные камины.Паркет и лепной орнамент.
Гаражи. Конюшни. Мастерские. Дом охраника. Замок хорошего качества, но нуждается в обновлении. Находится недалеко от Парижа. Бассейн. Закрытая резиденция. Часовня.
Цена 1 990 000 € ( http://eg-groupinvest.com/board/4-1-0-58 )

йончі 09.02.2011 / 21:08:00
Нехай Самбор позвонить Голові ДПСУ Литвину нехай лагерь для біженців побудують на території ДПСУ у Київі або на своїх дачах під Київом ,або у Межигірі там землі богато і 30 млн.евро будуть мати

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:08
У Берегові пожежа в гаражі ледь не знищила будинок Фото новина
16:20
У Довгому рятувальники ліквідували пожежу у вантажівці Фото новина
15:25
В Ужгороді 13-річний хлопець на самокаті зіткнувся з автомобілем Фото новина
12:22
/ 4
Чоловік, який випав із вікна Ужгородського ТЦК, помер у лікарні
09:58
На Перечинщині сусідська собака покусала 9-річну дівчинку
09:04
/ 1
В Ужгородському ТЦК чоловік випав з третього поверху Фото новина
18:26
На Рахівщині під час очищення колодязя знайшли мінометні міни часів Другої світової війни
15:41
На Тячівщині поліцейські врятували 5-річну дівчинку, яка жила просто неба з нетверезими дорослими Фото новина
13:43
/ 1
У Карпатах під час туристичного походу померла 46-річна жінка Фото новина
10:21
/ 1
На Виноградівщині 2-річний хлопчик випав з вікна
18:28
На Закарпатті після відпочинку в готелі отруїлися 12 людей, серед них — восьмеро дітей Фото новина
16:08
/ 1
У Мукачеві п’яний водій Subaru врізався в паливну колонку на АЗС Фото новина
14:38
У Берегові карета «швидкої» збила 6-річного хлопчика Фото новина
11:08
/ 2
На Тячівщині чоловік впав із 25-метрової висоти в річку та вижив Фото новина
21:04
/ 1
На Хустщині внаслідок пожежі сухої трави отримала опіки 69-річна жінка Фото новина
14:45
/ 2
У Берегові горіла лазня новозбудованого готельного комплексу Фото новина
14:11
/ 2
На Закарпатті за два дні сталася вже третя смертельна ДТП за участі мотоцикліста
13:34
У Буштині на Тячівщині горіло припарковане на вулиці авто
13:05
/ 8
На фестивалі біля водоспаду Шипіт собака покусав 20-річну туристку Фото новина
10:09
/ 1
Поблизу Лози на Хустщині у каналі виявили тіло чоловіка
14:28
/ 1
На Хустщині в ДТП загинув 30-річний мотоцикліст Фото новина
14:12
/ 1
На Тячівщині внаслідок ДТП загинув 17-річний мотоцикліст Фото новина
13:42
/ 8
У Берегові чоловік вистрибнув із третього поверху
12:00
/ 2
На сміттєзвалищі в Барвінку знову сталася пожежа Фото новина
11:11
/ 2
Мотоцикліст врізався в автобус на Тячівщині Фото новина
» Всі новини