Стоматологічна клініка УжНУ за рівнем обладнання - найкраща серед університетських

Наприкінці березня у клініці імплантології на стоматологічному факультеті Ужгородського національного університету, чекають на нових пацієнтів. Наразі тут триває ремонт та встановлення сучасного стоматологічного обладнання. Про це ЗМІ на прес-конференції з нагоди Дня стоматолога розповів доцент Євген Костенко, головний лікар університетської клініки, завідувач кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії УжНУ. Він також привітав усіх своїх колег з професійним святом.

Стоматологічна клініка УжНУ за рівнем обладнання - найкраща серед університетських

За словами Євгена Костенка, подібної за рівнем технічного обладнання клініки не матиме жоден університет України. У перспективі університету – створення та введення в експлуатацію надсучасної зубо- технічної лабораторії, де будуть використані усі досягнення сучасної стоматології у світі.

За час існування клініки, з жовтня 2010 року, тут було проведено 52 оперативні втручання – імплантації. Зі слів Євгена Яковича, оперативні втручання здійснюються з використанням сучасних засобів, під місцевим знеболюванням. Зазвичай операції  тривають 20-30 хвилин. Усі проведені донині операції були успішними.

Сьогодні університетська клініка налагоджує співпрацю з іншими клініками України. "Наше основне завдання – випустити кваліфікованих стоматологів. Через два роки кожен другий стоматолог Закарпаття буде нашим випускником,-- стверджує  Євген Якович, -- і слова про те, що нашим наступним випускникам не буде роботи – міф". Він навів статистику, за якою Україна має жалюгідний відсоток оперативних стоматологічних втручань, навіть, якщо порівнювати з Китаєм. Тобто, стоматологія в Україні гостро потребує розвитку і вдосконалення,  якісного кадрового забезпечення.

Стоматологи університету також проведуть профілактичне обстеження дітей Ужгорода. Про це розповіла к.мд.н., доцент  Оксана Василівна Клітинська, завідувач клінікою дентальної гігієни стоматологічного факультету УжНУ.  Ужгородська міська рада затвердила програму "Здорова усмішка дітей Закарпаття" на 2009 -2013 роки. Огляди проведуть у клініці на стоматологічному факультеті.

На сьогоднішній день стоматологи оглянули вже 560 маленьких ужгородців віком від 3 до 5 років. З вересня по грудень 2010 року було оглянуто 360 мешканців Чопа від 5 до 12 років. Стоматологи мають домовленості з міським головою Ужгорода про профілактичні огляди в усіх школах та дитсадках міста, інформує доцент Оксана Клітинська.

Мирослава Кочіш, прес-служба УжНУ

09 лютого 2011р.

Теги: стоматологічний, клініка

Коментарі

закарпатець 18.06.2012 / 20:23:29
та невже все так гладко i успiшно.

НОВИНИ: Соціо

16:43
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 6
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 5
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
/ 1
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
/ 1
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
/ 2
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
» Всі новини