Реклама B3

На Закарпатті створять мережу трудових архівів

У четвер, 27 січня, керівник Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з головою Державної архівної служби України Ольгою Гінзбург, яка вперше перебуває в області з робочим візитом, повідомили Закарпаття онлайн у Прес-центрі Закарпатської ОДА.

На Закарпатті створять мережу трудових архівів

Предметом розмови стали проблемні моменти в діяльності державних архівних установ краю. Не секрет, що ці заклади упродовж тривалого часу працюють в умовах значного недофінансування. У цілому в країні нині надзвичайно гостро стоїть питання забезпечення архівних об'єктів відповідними приміщеннями, охороною та опаленням. На усе це коштів в державному бюджеті бракує. Немає грошей і в областях. Керівництво Державної архівної служби України також докладає усіх зусиль аби зберегти кадровий потенціал відомства.

- В умовах загальної кризи, зменшення на 10 відсотків фінансування нашої служби та проголошеної Урядом оптимізації видатків, найголовніше наше завдання – зберегти штат працівників архівів, - відзначила Ольга Гінзбург. – Адже щороку кількість архівних документів збільшується, а отже ускладнюються поставлені перед Службою завдання та зростають навантаження. Економічна ситуація в Україні з кожним роком покращуватиметься. Відповідно, ми вже нині держава повинна думати про майбутнє.

Одним із пріоритетних напрямів роботи Держархіву області є створення мережі трудових архівів та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази. Якщо у 2008 році на Закарпатті діяло 12 таких закладів, то в 2010–му – вже 28. І робота у цьому напрямку триває: ще 7 трудових архівів перебувають у процесі організації. Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида наголосив: "Для Закарпаття створення мережі трудових архівів – дуже важливе питання. Адже в області працюють десятки багатотисячних підприємств, які нині з різних причин не діють. Не секрет, що чимало людей у питаннях отримання довідок про трудовий стаж чи заробітну плату мали певні труднощі. Тому створення мережі трудових архівів – на часі".

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида пообіцяв усіляку підтримку архівним закладам краю.

27 січня 2011р.

Теги: ОДА, архів, Ольга Гінзбург

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини