На українсько-словацькому кордоні в Ужгороді – восьмикілометрова черга з вантажівок (ФОТО) (ВІДЕО)

У пункті пропуску «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні – довжелезна черга з вантажних автомобілів. Колона з майже 300 вантажівок простяглася на кілька кілометрів і вже другу добу поспіль практично паралізувала рух на об’їзній дорозі навколо Ужгорода.

На українсько-словацькому кордоні в Ужгороді –  восьмикілометрова черга з вантажівок (ФОТО) (ВІДЕО)

Черга просувається вкрай повільно. За словами водіїв, їм вдається долати всього по 800 метрів за 10-12 годин. Ніякої офіційної інформації водії не мають. Знають лише, що частково ситуація спровокована складними погодними умовами. Комунальні служби почали прибирати сніг лише зранку, тож вночі затор не просувався.

Російський далекобійник Юрій Вєрніховський поскаржився на те, що через мінусову температуру доводиться вмикати пічку, витрачаючи зайве пальне. "На вулиці зима, я стою вже більше доби. Доводиться спалювати десятки літрів дизельного пального, щоб не замерзнути. Їжі, яку взяв із собою, поки вистачає. Але санітарні умови тут фактично відсутні, до туалету доводиться ходити просто в ліс, а помитися взагалі не має можливості" - нарікає Юрій.

Офіційних коментарів прикордонники наразі не дають, але у приватній розмові однією з причин восьмикілометрового ланцюга вантажівок називали введені польською стороною обмеження для  російських перевізників. Тож, пункт пропуску "Ужгород" з напливом машин просто не справляється. Також джерело зазначило, що роботу пропускного пункту оптимізовано і на даний момент його пропускна спроможність  складає близько двохсот п'ятдесяти автівок на добу.

ВІДЕО 24

Вікторія Рижова, КarpatNews.in.ua

26 січня 2011р.

Теги: кордон, водій, вантажівка, далекобійник

FacebookTwitterdel.icio.us

НОВИНИ: Соціо

17:05
На війні помер Іван Романюк з Колочави, який захищав Україну з 22-го року
13:29
На війні з росією поліг Іван Зубанич з Тарнівців на Ужгородщині
11:18
/ 1
В Ужгороді в понеділок попрощаються з Ярославом Малюком, який загинув ще в лютому на російській Курщині
11:18
З понеділка в школах Ужгорода і Мукачівської громади відновлюється очне навчання
15:28
/ 15
Голова Закарпатської облради "слуга" Сарай порушив закон, не розглянувши петицію щодо мораторію вітряків в Карпатах
01:33
/ 1
Найстаріший капелан
21:26
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією ще в травні 2024-го Михайла Росінки з Тернова на Тячівщині
05:46
На пожежі в Мукачеві евакуювали 7 людей
12:27
/ 3
На війні з росією поліг уродженець Рахівщини Петро Горбач з Солотвина на Тячівщині
00:43
/ 2
Початок застосування української мови в богослужінні
15:33
ФОТОФАКТ. У Виноградові надломили руку пам'ятника виноробу
11:20
/ 3
На війні з росією поліг 23-річний доброволець Михайло Корольович з ромської мукачівської громади
19:24
/ 3
Підтверджено загибель ще в серпні 2023-го Віктора Божка з Тур'їх Реметів на Ужгородщині
15:44
/ 1
Чеське Брно подарувало Ужгороду два автобуси
20:28
/ 1
На війні з росією поліг Богдан Флейса з Олександрівки Хустської громади
22:52
Мукачево виділило ще понад 33 млн грн на підтримку сил оборони
14:16
/ 8
У циганському таборі села Гать на Берегівщині чоловік знущався над конем – тварину забрали, а власника судитимуть
02:54
143 освітян Закарпаття отримали сертифікат, що засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
00:27
/ 3
Хірург Павло Іванчов, якого вночі у власному будинку разом з дружиною вбив російський безпілотник, народився на Закарпатті і закінчив УжНУ
22:54
/ 9
На Закарпатті медзаклади замовили "ковбасу", дешевшу за туалетний папір – "Наші гроші"
19:24
/ 1
У Мукачеві попрощаються з 58-річним Ігорем Потапенком, що помер на службі
14:59
ФОТОФАКТ. На будівлі Закарпатської ОВА вивісили кримськотатарський прапор
14:34
Закарпаття отримало 6 реанімобілів – від Саудівської Аравії та МОЗ
11:26
/ 1
На Закарпатті торік майже 150 громадян вказали у декларації дохід у понад 1 млн грн
00:29
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Мотиль з Липецької Поляни на Хустщині
» Всі новини