Цьогоріч інспектори рибоохорони затримали більше 80 порушників

Новорічні та різдвяні свята не спричинили різкого підняття рівня порушень правил рибальства, не дивлячись на численні команди рибалок, що перебували на водоймах в період вихідних. Робота інспекторів здійснювалась в звичному режимі і була направлена на дотримання режиму рибальства в місцях зимівлі риби та забезпечення сприятливих умов існування водних живих ресурсів.

Цьогоріч інспектори рибоохорони затримали більше 80 порушників

Разом з тим, 14.01.2011 року підчас проведення рибоохоронної роботи начальником Б.-Тисянського відділу Шарой Т.Т. та інспектором Палько В.В. на р.Тиса поблизу с.Вишково було виявлено чоловіка котрий при підході інспекторів викинув "підозрілий" предмет в кущарі. При з'ясуванні обставин та перевірці місцевості було встановлено, що гр..Борнобаш Я.А.. мав на меті порибалити з використанням сітки, але побачивши інспекторів "передумав". Це його врятувало від судового розгляду, але штраф в розмірі 170 грн. за порушення правил рибальства доведеться сплатити. 15.01.2011 року інспекторами Б.-Тисянського відділу Регуш І.І.,Мотря М.М.,Куцин М.М. близько 16.30 к.ч. на р.Апшиця поблизу с.Грушево Тячівського р-ну, було затримано гр..Мацола М.М., котрий з використанням сітки-павука здійснював незаконний лов риби. На момент затримання порушник риби наловити не стиг, але не дивлячись на це, на нього складено протокол про "браконьєрство" для направлення в суд.

Як повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатдержрибоохороні, за період з 01.01. по 24.01.2011 року інспекторами рибоохорони у взаємодії з правоохоронними органами затримано 76 порушників правил рибальства , 6 порушників за спробу використання заборонених засобів лову, 1 особу за лов "Червонокнижних видів" , 1 браконьєра , проведено розрахунок за завдані збитки на відшкодування на суму 585 грн., накладено та стягнуто 3 655 грн. штрафу, вилучено 10 заборонених засобів лову (сітки-плутанки, сітки - павуки, екрани).
 

26 січня 2011р.

Теги: рибоохорона, інспектор, порушник, браконьєр

НОВИНИ: Кримінал

15:57
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусід Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 25
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 3
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
» Всі новини