Реклама B3

На модернізацію лікарні в закарпатських Білках вже виділено 100 тисяч гривень

Велику увагу приділяє розбудові рідного села Білківський сільський голова Василь Зейкан. Впорядковуються вулиці, зроблено їх освітлення, наведено порядок із смітником. Турбується Василь Семенович і про заклади медицини, освіти і культури, а футбольна команда торік стала чемпіоном районної першості з футболу.

На модернізацію лікарні в закарпатських Білках вже виділено 100 тисяч гривень

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, за підсумками Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування проект модернізації Білківської лікарні посів третє місце серед 61 проекта.

— Мета конкурсу, — каже Василь Семенович, — відбір проектів та програм з питань розвитку місцевого самоврядування, спрямованих на розв'язання проблем регіонального та місцевого розвитку, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів. Ми подали проект "Запровадження системи покращення побутових умов в об'єктах соціальної  сфери через модернізацію застарілих інженерних мереж на прикладі Білківської дільничної лікарні загальної практики сімейної медицини".

 Проект заплановано  реалізувати в цьому році. Від організаторів  конкурсу уже поступило 100 тисяч гривень, - повідомили Закарпаття онлайн в Іршавській РДА. 

Вартість проекту складає 320 тисяч. У результаті впровадження проекту буде реконструйовано зношені інженерні мережі дільничної лікарні, підвищено енергоефективність обладнання. Все це покращить умови перебування хворих і персоналу в лікарні та зменшить витрати коштів місцевого бюджету на непродуктивні витрати.

Розробку проекту забезпечила "Агенція місцевого  розвитку  "Іршавщина" при підтримці районної ради і обласного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, ДП "Фортуна".

24 січня 2011р.

Теги: Білки, лікарня, модернізація

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини