За словами начальника управління п.Сорокіна А.Л., вцілому завдання котрі ставились перед інспекторським складом виконані, на що вказують результати роботи. Так згідно наказу Головного управління Закарпатдержрибоохорони № 70 від 20.08.2010 року "Про встановлення осінньо - зимової заборони на вилов риби і інших водних живих ресурсів, охорони середовища їх існування та нересту лососевих видів риби у підконтрольних рибогосподарських об'єктах Закарпатської області у 2010-2011 році" в період з 10 вересня 2010 року по 10 січня 2011 року проводились заходи щодо забезпечення збереження середовища існування, місць нагулу, нересту та шляхів міграції струмкової форелі в річках та їх придатковій системі. Виконання природоохоронних заходів проводилось в підвищеному режимі.
Як повідомили Закарпаття онлайн в управлінні Закарпатдержрибохорони, за звітний період інспекторським складом управління спільно з взаємодіючими структурами проведено 18 рибоохоронних рейдів під час яких виявлено та припинено 553 порушення ( затримано 519 порушників ) природоохоронного законодавства, основна частина котрих пов'язана з порушенням правил рибальства та порушеннями ведення господарської діяльності на водних об'єктах за ст..85ч.3 КУпАП - 491 порушення ( із них за господарську діяльність 127 випадків: вибір гравію, миття автомашини, трелювання лісу і т.п.). Затримано за проведення браконьєрського лову риби та передано у суди матеріали за ст..85ч.4 на 19 порушників, передано у судові органи 3 справи за ст..90 КУпАП для прийняття рішення по вилову Червонокнижних видів. За порушення правил продажу риби притягнено до відповідальності за рішенням суду 1 чол. За порушення природоохоронного законодавства в частині недотримання приписних вимог притягнуто до відповідальності 3 посадових осіб, всього за не виконання законних вимог інспекторського складу за ст..188-5 КУпАП притягнуто до відповідальності 5 чол. на суму штрафу 1 360 грн. По складених протоколах за різні порушення природоохоронного законодавства накладено 28 150 грн. штрафу, з яких за участю ДВС області стягнуто в бюджет країни в 514 випадках 32 638 грн.. За завдану шкоду під час зайняття незаконним рибним промислом, проведення господарської діяльності нараховані на відшкодування збитки державі на суму 5 236,2 грн.(стягнуто - 4 868,4 грн.). Виявлено та вилучено 54 знарядь незаконного вилову риби, вилучено риби - 19,8 кг. За весь період інспекторами видано 46 приписів по усуненню порушень природоохоронного законодавства, в 10 випадках призупинялось проведення господарської діяльності, що здійснювалась з порушенням або незаконно.
Найбільш плідною співпраця в питаннях взаємодії в цей період виявилась з прикордонниками Мукачівського та Чопського прикордонних загонів, працівниками РВ УМВС Свалявського, Воловецького, Тячівського районів. Окремо були відмічені громадські інспектори В.Березнянського району, предстаники обласної федерації риболовного спорту, В.Добронської спілки рибалок.
За іхтіологічними спостереженнями було встановлено, що в період другої половини грудня 2010 року спостерігалась значна кількість опадів, яка спричинила різкий підйом рівня води в гірських річках на 0,8-1,5 метра , що може негативно відобразитись на результатах нересту струмкової форелі, які буде встановлено після проведення досліджень за кількістю молоді.