Закарпатця названо серед найбільш дієвих та патріотичних українців у проекті "Українського тижня"

Закарпатець Ален Панов, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин Ужгородського національного університету, консул України в Угорській республіці (2006-2010) увійшов до числа українців, яких обрало відоме українське інформаційно-аналітичне видання «Український тиждень» у проект «Обличчя України».

Закарпатця названо серед найбільш дієвих та патріотичних українців у проекті "Українського тижня"

"Це не рейтинг,-- пише "УТ",-- Це вільні, сильні, талановиті та порядні люди. Вони різняться професіями, віком, життєвим досвідом, мешкають у різних куточках країни і світу, проте їх об'єднує одне: всі вони патріоти України".

Ален Панов, перебуваючи на посаді консула України в Угорській Республіці, навесні цього року виграв суд в Угорщині, який виніс безпрецедентне рішення на користь українців. Дипломат звернувся по захист українських громадян від неправомірних дій угорських правоохоронців. Вперше закордонний консул у якості позивача, як звичайна процесуальні фігура, подав позов до угорського суду, щоб захистити своїх співвітчизників і відстояв право українців на малий прикордонний рух. А. Панов подав до обласного суду в м. Ніредьгаза понад 20 позовних заяв із вимогою дати правову оцінку описаним діям угорських прикордонників. 29 квітня відбувся суд, який заслухав позицію як Консула України в Ніредьгазі, так і Поліції Угорщини, і виніс вердикт на користь українських громадян.

Але це не єдина заслуга небайдужого до проблем українців консула. Тільки за останній рік на рахунку Алена Панова ще кілька корисних справ: попередження виникнення міжнародного скандалу, пов'язаного з блокуванням українсько-угорського кордону, а також недопущення конфіскації українського державного та корпоративного майна більш ніж на 5 млн. грн. Поряд з активною дипломатичною роботою Ален Панов дослідив чехословацький період розвитку Закарпаття і видав монографію "Масарик і Закарпаття", а також підготував і видав навчальний посібник "Дипломатична і консульська служба".
 
Відзначили дипломата і закарпатські журналісти: у щорічному рейтингу Ужгородського прес-клубу Ален Панов отримав звання "Захисник інтересів закарпатців".

"Приносити користь під час своєї професійної діяльності – для мене найбільше задоволення". ,-- каже Ален Панов.

13 січня 2011р.

Теги: Панов, патріот, консул, Український тиждень

Коментарі

Вася 2011-01-26 / 15:43:00
Знаю его лично - очень грамотный мужчина. Человек слова, а это не мало важно.

Андрі 2011-01-25 / 14:05:00
Багато тут всього писали про Панова. Вам вирішувати, у кожного своя думка. Як на мене, такими земляками треба пишатись.

Мужик 2011-01-21 / 12:23:00
Если не нравится вас мужик - зачем всякую фигню писать...

Іра 2011-01-21 / 10:39:00
Так там, здається діагностична лабораторія розміщена, а не вілла, як більшість робить. Звідки інфо, що вона вкрадена?

студентка 2011-01-21 / 09:46:00

Нехай ************* ************* Панови повернуть украдений участок на вулиці Новака

Федір 2011-01-20 / 23:08:00
Нормальний він мужик. Чого ви причепились. Просто у кожного свої "таракани" в голові.

Аноним 2011-01-20 / 23:01:00
Не знаю, как остальные относятся к Алену и его семье, у каждого есть свои враги и завистники. Но дела говорят сами за себя. Знаю его, как порядочного и умного человека.

педагог-новатор 2011-01-20 / 11:59:00
Смішно виглядає маленький безробітний панов серед цих поважних людей. Соромно, що не оцінили тих, хто по праву повинен там бути....Недолуга сімейка панових, яка вважає себе елітою краю та купують собі місця в рейтингах, не заслуговує елементарної поваги та засвідчує неспроможність себе реалізувати!!

Алекс 2011-01-20 / 08:42:00
Це, мабуть, українська жаба душить людей, які заздрять Алену і його сім"ї. Люди звісно не ідеальні, але деякі його справи говорять самі за себе - і виграна справа в суді для закарпатців тому доказ.

ВОНАП 1 2011-01-19 / 20:56:00
Дивує також і те, що комусь в ночі не спиться, тому і пише коментарі о пів на другу ночі

ДЕ РАТА 2011-01-19 / 09:12:00
аЛЕН, я тебя понимаю, работы нет, вместе с папой хоть коментами здесь развлекайтесь...

ВОНАП 2011-01-19 / 01:12:00
Дивує невеликий часовий проміжок коментарів (Закарпатець, Человечек-паучок, Интересующийся, кот, Василий, не безразличный) та примітивна мова. Впевнена - одна особа, здогадайтеся - як її звати??????????

Закарпатець 2011-01-18 / 22:24:00
Дивує реакція деяких людей. цікаво, що їх бісить більше, що ця людина дійсно зробила щось вагоме, чи те що про це пишуть газети? Якщо він дійсно виграв суд, то з рейтингом чи без нього це достойна справа. Ліпше б змагалися з ними досягненнями і такими справами, ніж пустими словами

Человечек-паучок 2011-01-18 / 21:46:00
Мой предварительный комментарий прошу читать без иронии.

Интересующийся 2011-01-18 / 21:43:00
А доця хоть симпатичная? или даже с лицом не повезло, с мозгами то уже понятно, раз продвигать надо.

кот 2011-01-18 / 21:42:00
Панов мл. был настоящим лицом Украины на дип. работе, и в рекламе не нуждается. За него говорят его дела, почитайте в нете

Василий 2011-01-18 / 21:07:00
Доця пусть сделает хоть что-нибудь полезное и значимое для общества в своей жизни. Желаю удачи! Толкайте доць, еще и деньги сэкономите :)

не безразличный 2011-01-18 / 20:56:00
огорчает то что только один закарпатец радует что хотя бы один закарпатец попал в этот рейтинг журнал явно пытается найти новых незаангажированных украинцев и панов явно туда вписывается

Смотрящий 2011-01-18 / 14:58:00
Володька, хватит хвалить своего аЛЕНЧИКА, узнаю твой почерк. Напиши лучше, сколько стоило место в рейтинге, хочу протолкнуть свою доцю.

Человек-паук 2011-01-18 / 14:53:00
Только великий АЛЕН ДЕ ПАНОВ и его всемогущий ДЕ ПАПАША смогут поднять Украину с колен!!!!!!!!!!!!!!!!!! АЛЕНА и НАТАШУ ПАНОВЫХ в президенты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я горд, что живу с ними в одном городе..............

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн