Четверо львів’ян пограбували ювелірний магазин на Закарпатті (ФОТО)

За кілька днів до Нового року в чергову частину Мукачівського міського відділу міліції надійшло повідомлення від власниці ювелірного магазину про те, що її пограбували двоє невідомих.

Четверо львів’ян пограбували ювелірний магазин на Закарпатті (ФОТО)
Пізніше з'ясувалося:  у  магазин "Шарм", який знаходиться в центральній частині Мукачева, поблизу "зеленого" ринку, зайшло  четверо молодих людей. На перший погляд, за словами власниці цієї крамниці,  їй здалося, що  вони незнайомі між собою. Двоє  розпитували про золоті прикраси,  інші зацікавились ланцюжками. Як стверджує продавець, це були наймасивніші і найкоштовніші з-поміж інших ланцюжків. Все "дійство" тривало недовго. Поки  продавщиця радила одним, інші схопили  золото (17 ланцюжків) і вибігли з магазину. Розгублена жінка була шокована таким  нахабним  грабежем. Двоє з тих, хто залишився  в крамниці,  радили їй бігти за злодіями. Але  власниця-продавець не залишила без нагляду магазин,  а вийняла пневматичний пістолет   і почала стріляти у втікачів. Щоправда, це не допомогло їй зупинити зловмисників. Співучасники, які залишились у магазині, тихо й непомітно зникли,  адже на місце злочину одразу прибула  слідчо-оперативна група міського відділу міліції  Мукачева.

 

Розпитавши  жінку, правоохоронці мали картину злочину і  вже за кілька хвилин на території області був зорієнтований особовий склад.  Головне, на що звернулася увагу міліціонерів потерпіла, це львівський діалект, яким говорили зловмисники.

 

По гарячих слідам за годину після вчинення грабежу чотирьох львів'ян  затримали  на трасі Київ -- Чоп на посту "Нижні Ворота", що на Воловеччині. Під час перевірки документів підозрювані   помітно нервували. У двох з них здали нерви, вони  почали утікати, а по дорозі  повикидали  речові докази – 17 золотих ланцюжків. За кілька хвилин усіх затримали. Це були  молоді люди,  віком від 27 до 32 років, усі  з Львівщини. Як з'ясувалося, вони не раз  конфліктували  із законом,  були раніше судимі. Проти них порушена   кримінальна справа за статтею  "Грабіж" ККУ, за якою   передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до  10 років. Триває досудове слідство.
Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС України в Закарпатській області
03 січня 2011р.

Теги:

НОВИНИ: Кримінал

23:14
На околиці Ужгорода п'яний і "безправний" водій перекинув своє авто у кювет і втік Фото новина
13:24
/ 5
ВАКС конфіскував необґрунтовані 2 млн грн у "нотаріального" посадовця Мін'юсту на Закарпатті
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, який при підлітках жорстоко вбив сусідського собаку, повідомлено про підозру Відео новина
14:43
/ 1
На словацькому кордоні пес Лакі винюхав у авто подружжя з Польші 15 г канабісу з пристроєм для куріння Фото новина
22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 5
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
/ 1
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
11:16
/ 1
В Ужгороді затримали фейкову "мінувальницю" торговельного центру Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 60
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
» Всі новини