В ЗакДУ відзначили День дипломата

22 грудня 2010 року студенти, аспіранти та викладачі факультету міжнародних відносин зустрілися з кандидатом історичних наук, доктором філософії, Консулом України Аленом Пановим.

В ЗакДУ відзначили День дипломата

Зустріч відбулася в рамках святкування Дня працівників дипломатичної служби. Ален Панов у 2010 році завершив дипломатичну місію як консул України в Угорщині (м.Ніредьгаза), тому зміг знайти час і відгукнутися на пропозицію зустрітися зі студентами та обговорити актуальні питання, що стосуються сучасної дипломатії.

Після привітального слова декана факультету д.і.н., проф. Вовканича І.І., який представив почесного гостя, А.Панов в рамках мультимедійної презентації окреслив основні питання сучасної української дипломатії. На основі науково-теоретичних знань та здобутого практичного досвіду у цій сфері Ален Панов проаналізував стан та перспективи розвитку української дипломатії, її основні функції та завдання, чим цілковито захопив увагу всіх присутніх.

Ознайомившись із презентацією, студенти у жвавій дискусії почали обговорювати з А.Пановим  актуальні питання взаємовідносин країн в рамках регіонального та світового масштабів. Значна увага була приділена світовим інтеграційним процесам, зокрема, вибору України в умовах сучасних геополітичних змін. Студентам було вкрай цікаво почути думку людини, яка безпосередньо бере участь у справах міжнародного характеру. Адже Ален Панов був також представником України у Міжрегіональній асоціації "Карпатський Єврорегіон".

Студенти були вдячні Алену Панову за можливість поспілкуватися з дипломатом-практиком, в тому числі, почути шляхи розв'язання складних ситуацій дипломатичним шляхом.

На завершення А.Панов зробив студентам подарунок до Дня дипломата - передав до бібліотечного фонду ЗакДУ кілька примірників власної монографії "Масарик і Закарпаття", а також розроблений курс лекцій, виданий навчальним посібником, з дисципліни "Дипломатична і консульська служба".

Випускник факультету міжнародних відносин ЗакДУ - фахівець зі спеціальності "Країнознавство" кваліфікації "Політолог - міжнародник", "Перекладач" -  може виконувати роботу у зазначених Державним класифікатором видах діяльності (випуск 1 у 2 кн.), та займати такі посади, як: аташе, дипломатичний агент, секретар дипломатичного агентства, посланник, консульський агент та інше, починаючи будувати кар'єру дипломата. Тому зустріч з консулом України Аленом Пановим була дуже пізнавальною для студентів-міжнародників - майбутніх дипломатів.

Олександра Мікор, провідний спеціаліст лабораторії країнознавства

27 грудня 2010р.

Теги: дипломат, Панов, студенти, ЗакДУ

НОВИНИ: Соціо

09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 3
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
» Всі новини