Вихованці дитячих будинків та спецшколи-інтернату отримали подарунки від закарпатських СБУшників

Новорічні подарунки від Управління Служби безпеки України в Закарпатській області отримали Передноворічна пора – привід зайвий раз потішити діток подарунками, наповнити маленькі серця радістю, зігріти душевним теплом, а особливо тих, які волею долі залишилися без мами і тата.

Вихованці дитячих будинків та спецшколи-інтернату отримали подарунки від закарпатських СБУшників

Нагоди влаштувати свято вихованцям Свалявського і Батьовського дитбудинків не оминуло керівництво Управління Служби безпеки України в Закарпатській області. Цьогорічний візит до підшефних відбувся в рамках всеукраїнської акції, започаткованої Президентом України, "З відкритим серцем до кожної дитини".

У передноворічні дні, 23 грудня, начальник управління генерал-майор Василь Сітар подарував малечі іграшки, солодощі та канцелярське приладдя. Від Управління СБУ Свалявському та Батьовському дитячим будинкам також передано книжки для поповнення бібліотечних фондів, вручено комплекти постільної білизни і дитячий одяг. Крім того, Свалявський заклад отримав у подарунок статуетку Пресвятої богородиці, настінні годинники та DVD-диски з комп'ютерними іграми.

Василь Сітар привітав вихованців і педагогічні колективи дитячих будинків із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим, висловив сподівання, що такі зустрічі стануть традиційними.
Свято продовжилося новорічною виставою.

Радісний дитячий сміх того ж дня лунав і в спецшколі-інтернат, що в Ужгороді. На новорічний ранок до учнів також завітали представники СБУ, які в теплій затишній атмосфері, що панувала в школі, від імені керівництва управління привітали вихованців та учителів із прийдешніми святами й подарували дітям солодощі, зошити і альбоми для малювання.

Прес-служба УСБУв Закарпатській області

 

24 грудня 2010р.

Теги: СБУ, діти, дитбудинок, подарунки

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини