Реклама B3

Закарпатці можуть скаржитися на бездіяльність житлово-комунальних підприємств

Державна житлово-комунальна інспекція у Закарпатській області у зв’язку з виникненням складних погодних умов та збільшенням кількості травматичних випадків внаслідок ожеледиці пропонує житлово-експлуатаційним організаціям посилити контроль за станом функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та утриманням житлового фонду, а також звертає увагу населення на можливість оскарження бездіяльності цих підприємств щодо неякісного надання послуг.

Закарпатці можуть скаржитися на бездіяльність житлово-комунальних підприємств

Як зазначає начальник інспекції Едуард Маляр в зимовий період комунальні служби зобов'язані проводити своєчасне прибирання снігу. Окрім того, вони мають очищати від снігу та бурульок дахи, посипати тротуари, пішохідні зони, двори піщано-сольовими сумішами.  У разі ненадання цих громадяни мають право звернутися із заявою до житлово-комунального підприємства з вимогою викликати їх представників для фіксації факту ненадання або неякісного надання послуги та для складання акта-претензії.  У разі неприбуття представника виконавця упродовж двох днів або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії, мешканці мають право скласти і підписати його самостійно, залучивши до цього двох сусідів. На підставі акта-претензії житлово-комунальним підприємством приймається рішення про перерахунок платежів за ненадані або неякісно надані комунальні послуги, повідомили у Державній житлово-комунальній інспекції у Закарпатській області.

Скарги мешканців щодо неналежного виконання житлово-експлуатаційними організаціями вимог законодавства приймаються Державною житлово-комунальною інспекцією у Закарпатській області за адресою: Ужгород, вул. А. Гойди,8.

21 грудня 2010р.

Теги: скарга, житлово-комунальні, законодавство

Реклама B4

Коментарі

Свояк 22.12.2010 / 08:47:00
О цей матеріал і є відповіддю на зауваження до статті "В Ужгороді влада скинула прибирання територій на підприємців".

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини