В Ужгороді муніципальна міліція складає протоколи “за надання сексуальних послуг за грошову винагороду”

Минулого тижня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ужгородської міської ради, де розглянули 44 протоколи, щодо яких мали вирішити - штрафувати або лише попередити порушників.

В Ужгороді муніципальна міліція складає протоколи “за надання сексуальних послуг за грошову винагороду”

Найбільше випадків стосувалися порушень правил благоустрою в місті. Так, попереджали або й карали штрафами тих, хто "відзначився" в засміченні міста, їзді на гужових возах вулицями, де це не дозволено, тощо. Були оштрафовані водії вантажівок, на колесах яких розноситься містом глина чи бруд з будівельних майданчиків.

Чимало йшлося і про торговців-"нелегалів" - на розгляд комісії вони були спрямовані муніципальною міліцією. За продаж товарів просто на тротуарах, без дозволів одразу карали штрафами.

Також на розгляд комісії були спрямовані протоколи за паління у невстановлених місцях, у цьому випадку обмежувалися попередженнями. Декілька справ стосувалися осіб, на яких міліція склала протоколи "за надання сексуальних послуг за грошову винагороду".

Наступне засідання адмінкомісії відбудеться найближчим часом, на ньому розглядатимуть переважно справи тих, хто нехтує вимогою прибирати сніг, кригу й бурульки на території, за яку відповідає. Станом на минулий четвер муніципальна міліція склала вже понад півсотні протоколів на недбалих господарів, інформують у прес-службі Ужгородської міської ради.

Ужгород

20 грудня 2010р.

Теги: штраф, сексуальний, благоустрій, муніципальна

НОВИНИ: Соціо

18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 4
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
/ 1
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
» Всі новини