Мер Ужгорода хоче віддати області пологовий будинок та ПАДІЮН

На наступному засіданні ІІ сесії Закарпатської обласної ради VI скликання закарпатські депутати розглянуть звернення ужгородського міського голови Віктора Погорєлова про передачу Ужгородського палацу дітей та юнацтва «ПАДІЮН» та Ужгородського міського перинатального центру на баланс області.

Мер Ужгорода хоче віддати області пологовий будинок та ПАДІЮН

Як повідомив сьогодні на сесії голова Закарпатської облради Іван Балога, мер Ужгорода мотивував таку позицію тим, що у мiськiй казнi немає достатньо коштiв на утримання цих об'єктiв.

16 грудня 2010р.

Теги: ПАДІЮН, перинатальний, Погорєлов

Коментарі

виходить 2010-12-17 / 14:12:00
2 Кнут, 17.12.2010 13:10
«Стосовно зауважень! (стосується тільки пологового будинку)
Справа в тому, що в системі охорони здоровя збереглася струнка система організації, підготовки кадрів та контролю за дисципліною.»

- може тут ви і праві, принаймні, ми не були свідками таких корупційних скандалів на рівні області, як то мало місце протягом останнього року навколо ужгородського пологового будинку.
Однак, на вашу думку, це свідчить про те, що на рівні області, зокрема, в інших районних центрах краю, у нас із медициною все гаразд, хабарів за «надання» мед послуг не беруть ?!

«Коли пологовий будинок під юрисдикцією місцевої влади, тоді й виникають призначення на посаду з метою отримання хабарів, нецільове використання коштів місцевого бюджету, а вірніше відмивання цих коштів через лікувальні установи комунальної власності.»

- а де гарантія, що під юрисдикцією обл. влади не будуть
1. виникати призначення на посаду з метою отримання хабарів,
2. нецільове використання коштів місцевого, тепер вже обласного бюджету, та
3. відмивання цих коштів через лікувальні установи обласної комунальної або ж іншої форми власності

«Я далекий від того, щоб ідеалізувати рішення мера, але впевнений, що це краще.»

А я чомусь думаю, що ці кроки нового ужгородського очільника свідчать скоріше про наступне:
1. спробу певних зацікавлених кіл обласного рівня перетягнути і замкнути на себе згадані вами же «можливості» контролю над відповідними фінансовими потоками,

Або ж

2. про повне банкрутство Ужгороду як муніципальної господарчо-економічної одиниці, що вже не спроможна власноруч утримати такі життєво важливі об’єкти, як власний пологовий будинок
Враховуючи реалії нашого сучасного сьогодення, чомусь перевагу надаю п. 1
Отже, вирішення комплексної «проблеми» ужгородського пологового будинку по-суті, шляхом подібного перепідпорядкування вважаю малоймовірним.
Хоча, хто його знає ?!

Кнут 2010-12-17 / 13:10:00
Стосовно зауважень! (стосується тільки пологового будинку)
Справа в тому, що в системі охорони здоровя збереглася струнка система організації, підготовки кадрів та контролю за дисципліною. Коли пологовий будинок під юрисдикцією місцевої влади, тоді й виникають призначення на посаду з метою отримання хабарів, нецільове використання коштів місцевого бюджету, а вірніше відмивання цих коштів через лікувальні установи комунальної власності.
Я далекий від того, щоб ідеалізувати рішення мера, але впевнений, що це краще.

виходить 2010-12-17 / 12:13:00
2 Кнут, 17.12.2010 09:07
Рішення мера Погорелова абсолютно вірне з наступних причин:
1. На утримання цих обєктів місто тратить значні кошти.
2. Викорінити корупцію в пологовому будинку можна тільки при умові повного підпорядкування роддому управлінню охорони здоровя. поки цей обєкт буде комунальною власністю міста жодне СБУ не зможе побороти хабарництво.
3. Вирішити грамотно кадрове питання в пологовому будинку зможе тільки управління охорони здоровя при умові невтручання з боку міської влади. Це зумовлено тим, що тільки облздрав володіє повною інформацією щодо якості підготовки того чи іншого лікаря, проходження ним курсів підвищення кваліфікації, його морально-етичних якостей.
Рішення мудре! Погорелов мо-ло-дець!!!

: D : D : D : D : D : D
- виходить саме закарпатський облздрав у нас христально чистий, не уражений цією пухлиною корупції ?! Так ще і знає як цю "медичну" корупцію побороти, шляхом "належної" кадрової політики !?
Може тоді довірити чиновництву облздрава і інші сфери українського суспільного життя?
Може, дійсно, наведуть лад ??
Виходить, може тоді СБУ-шники до них на курси теоретико-практиіного підвищення кваліфікації нехай запишуться, скажімо на тему : "Передові форми і методи виявлення, подолання та попередження корупційних злочинів в Україні: наприкладі галузі медицини м. Ужгороду: в контексті світової економічної кризи (в головах)" ?!?

Кнут ! А може наведете конкретні приклади досягнення практичних результатів облздравом на цих пікантних теренах боротьби із корупцією ??

Шато-Гайяр 2010-12-17 / 11:46:00
З рішенням про пологовий - згоден.

З "Падіуном" - ні.

2 Олександр 2010-12-17 / 11:28:00
А що Ви маєте на увазі, коли кажете на даний момент?
Ви думаєте, що потім, коли ці установи перейдуть до області, насте ще один момент?
Коли все у нас покращиться, в бюджеті з`являться кошти і обласна влада скаже: "На даний момент нам треба прийняти рішення і повернути це все міту"?

Про що Ви?! 2010-12-17 / 11:26:00
Яке, до біса, мудре рішення?!
Чи Ви вже не пам`ятаєте часів, коли Падіюн заробляв на себе сам і з міжнародних виставок, зі здачі зали в оренду, та ін. І можна було і колектив (якого вже ніколи не збереш..) вберегти і саму споруду утримати.
Потрібен просто хороший менеджер у Падіюн.
Але ж мер тепер ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ, тому область і диктує, що саме "потрібно" нашому місту.

Олександр 2010-12-17 / 11:00:00
2 Кнут

повністю згідний. На даний момент це рішення корисне як і для міського бюджету, так і для цих установ в цілому

Кнут 2010-12-17 / 09:07:00
Рішення мера Погорелова абсолютно вірне з наступних причин:
1. На утримання цих обєктів місто тратить значні кошти.
2. Викорінити корупцію в пологовому будинку можна тільки при умові повного підпорядкування роддому управлінню охорони здоровя. поки цей обєкт буде комунальною власністю міста жодне СБУ не зможе побороти хабарництво.
3. Вирішити грамотно кадрове питання в пологовому будинку зможе тільки управління охорони здоровя при умові невтручання з боку міської влади. Це зумовлено тим, що тільки облздрав володіє повною інформацією щодо якості підготовки того чи іншого лікаря, проходження ним курсів підвищення кваліфікації, його морально-етичних якостей.
Рішення мудре! Погорелов мо-ло-дець!!!

Віват Палений! 2010-12-16 / 23:27:00
Боже, Боже... От і почалося. І головне: "Мер Ужгорода хоче віддати області пологовий будинок та ПАДІЮН"!
Та яка кому тепер уже різниця чого хоче мер Ужгорода. Тепер чого хоче обласна влада (чит. Завидово), того вимушений хотіти і мер.
Чому б, якщо так все добре у стосунках з обласною владою, не спробувати знайти додаткові джерела фінансування Падіюну, залишивши його місту.
Звичайно, хтось скаже: у області, у міста, яка, мовляв різниця, із Студентської набережної він (Падіюн) нікуди не зникне. Так! Але. Спробуйте потім там щось організувати, заблудитесь у бюрократичному лабіринті будівлі на Народній, 3.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах