На президії Закарпатської облради обговорили тексти звернень до Януковича, Азарова і Литвина

Сьогодні, 15 грудня ц.р., відбулося засідання президії Закарпатської обласної ради, яке згідно з регламентом її роботи, провів Іван Балога.

На президії Закарпатської облради обговорили тексти звернень до Януковича, Азарова і Литвина

Насамперед члени президії узгодили проект порядку денного пленарного засідання ІІ сесії обласної ради, а також за внесеними пропозиціями членів президії доповнили новими проектами.

Оскільки депутатам доведеться завтра на пленарному засіданні сказати своє тверде слово з цілої низки проектів рішень, то члени президії, представники фракцій детально опрацювали кожне критичне зауваження та пропозиції, а таких було 61 до 34 рішень, що були висловлені членами постійних комісій на їх засіданнях, які проходили 13-15 грудня ц.р. 

В обговоренні допрацьованих матеріалів сесії активну участь взяли члени президії: Михайло Кічковський, Михайло Попович, Іван Бушко, Володимир Чубірко, Чаба Пейтер, Михайло Цірик та ін.

У процесі роботи президії обговорено декілька звернень до Президента України Віктора Януковича, Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, серед них ініційовано щодо фінансування з держбюджету невідкладних заходів з ліквідації наслідків грудневого паводку на Закарпатті, ситуації на Солотвинському солеруднику та Мужіївському золоторуднику, спрямованих на вирішення наболілих у регіоні соціальних та екологічних проблем, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі облради. 
 
 
 
 

15 грудня 2010р.

Теги: президія, облради, сесія

НОВИНИ: Соціо

13:19
В Ужгороді у середу попрощаються полеглим захисником Борисом Барчем Фото новина
12:52
На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі Фото новина
11:23
На Закарпатті судитимуть керівника благодійного фонду, який торгував гуманітарними авто для військових Фото новина
10:35
Прикордонник "Рем"
10:10
Пішов із життя військовослужбовець із Берегова Альберт Герчі Фото новина
09:21
/ 1
Фірма депутата від ОПЗЖ Каськіва планує побудувати біля Гукливого на Мукачівщині 100-гектарне поле для гольфу
08:54
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який опинився у критичному стані в горах Фото новина
17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
/ 2
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 2
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 2
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 3
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 5
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 7
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
» Всі новини