Ужгородець організував підпільне виробництво коньяку

Працівниками податкової міліції ДПА у Закарпатській області на підставі постанови Ужгородського міськрайонного суду проведено примусовий огляд житлових та господарських приміщень мешканця м.Ужгород.

Ужгородець організував підпільне виробництво коньяку

Під час огляду було виявлено та вилучено незаконно виготовлені  136 пляшок алкогольних напоїв з етикеткою Коньяк "Закарпатський" з наклеєними марками акцизного збору, які викликають сумнів щодо їх автентичності. Вилучено і предмети для незаконного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв (пластмасову бочку об'ємом 200 л, наповнену 55 літрами коричневої рідини із запахом спирту; 4 пластмасові каністри ємністю по 20 л кожна, наповнені прозорою  рідиною з  запахом спирту; 1 пластмасову каністру ємністю 30 л з прозорою рідиною з запахом спирту; ємність з топленим цукром; 47 пляшок коньячної есенції ємністю по 30 грамів  кожна; а також порожні пляшки, пластмасові каністри, металеві корки тощо).

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей 18 тис. грн. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 204 та ст. 216 КК України, повідомили Закарпаття онлайн ув УПМ ДПА у Закарпатській області.

 

 

 

15 грудня 2010р.

Теги: податківці, коньяк, фальсифікат, конфіскація

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини