Ужгородські підприємці, які не прибирають лід та сніг на "своїй" території платитимуть від 340 до 1800 грн. штрафу

Від початку тижня муніципальна поліція Ужгорода вже склала 22 протоколи проти тих підприємств та осіб, які не забезпечують прибирання снігу на території, за яку відповідальні.

Ужгородські підприємці, які не прибирають лід та сніг на "своїй" території платитимуть від 340 до 1800 грн. штрафу

Йдеться головно про центральні вулиці т виконання розпорядження про прибирання снігу і льоду на 15 метрах прилеглої території. Сума штрафів складає від 340 і до 1800 гривень.

На сьогоднішній нараді в міськвиконкомі, присвяченій підготовці Ужгорода до новорічно-різдвяних свят, міський голова Віктор Погорєлов наголосив, що дає вказівку штрафувати усіх порушників, через чию поведінку ускладнюється наведення ладу в місті. Стосується це тих, хто нехтує вимогою прибирати сніг перед своїми приміщеннями, а також тих, хто продовжує заліплювати рекламними оголошенням міські паркани, ліхтарі і стовпи.

Муніципальній поліції наказано посилити контроль. Тим часом в міськвиконкомі працює адміністративна комісія, отже усіх порушників штрафуватимуть невідкладно. "Хто не хоче отримати "під ялинку" штраф – нехай дбає про порядок і благоустрій в місті", - наголосив Віктор Погорєлов, - повідомила прес-секретар міського голови Алла Хаятова.
 

15 грудня 2010р.

Теги: сніг, муніципальна поліція, штраф

НОВИНИ: Соціо

10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 2
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 14
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
» Всі новини