Відбулася друга сесія Берегівської міської ради

Друга сесія нового скликання Берегівської міської ради, яка пройшла у середу, 8 грудня, виявилася досить представницькою. У сесійній залі були присутні голови Берегівської РДА, депутат обласної ради І. Свищо, районної ради А. Бігарі, депутати обласної ради С. Медвідь, В. Печора, Г. Кінч, М. Лакотош, високопосадовці державних служб, представники преси.

Відбулася друга сесія Берегівської міської ради

На початку сесійного засідання міський голова І. Гайдош ознайомив присутніх із договором співпраці патріотичних сил Берегова, який він підписав разом із переможцями виборчих перегонів, керівниками міських осередків  Партії регіонів (О. Лабойко), Єдиного Центру (О. Бізіля), ДПУУ (Й. Пфейфауф). Мета угоди –  проведення в нашому місті політики, яка відповідатиме волевиявленню берегівчан та реалізації програм партій, які домовилися про співпрацю,  і програми міського голови. Основні принципи та програмні засади договору: організація чесної, прозорої та фахової роботи міської ради; при вирішенні питань місцевого значення пріоритетними вважаються інтереси територіальної громади міста перед іншими інтересами учасників цього договору. Крім того, очільники депутатських фракцій увійдуть до складу  погоджувальної ради при міському голові. Суб'єкти цієї угоди беруть на себе зобов'язання використовувати усі можливості партій, які вони представляють, їхніх представників у Верховній Раді, Закарпатській обласній державній адміністрації, депутатів облради, ділові зв'язки та можливості закордонних урядових та неурядових організацій, для вирішення питань розвитку міста. Вони також зобов'язуються забезпечити  підтримку узгоджених кандидатур під час голосування при виборах чи затвердженні посадових осіб.

Запропоновано обрати  секретарем ради  В. Кайнова (Партія регіонів), а на посади першого та заступників міського голови відповідно О. Бізілю (ЄЦ),  О. Гладуна (ПР), Г. Кінча (ДСУУ), керуючої справами виконавчого комітету В. Бендик. Затвердити кількісний склад виконавчого комітету в кількості 23 осіб, голів трьох і заступників двох постійних комісій від ДПУУ; двох голів, одного заступника і секретаря від ПР; п'ятьох заступників, одного заступника і секретаря від ЄЦ; голову та двох секретарів від „Фронту Змін", голову і двох секретарів від КМКС.

Договір про співпрацю більшої частини депутатського корпусу, спрямованої на добробут берегівчан, позитивно позначився і на затвердженні перших осіб міськради. Так, після створення лічильної комісії, яку очолив регіонал О. Желобанов, без проблем був обраний таємним голосуванням секретар міськради В. Кайнов (на фото поряд із міським головою). Депутати затвердили О. Бізілю на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, О. Гладуна і Г. Кінча – заступників міського голови  з питань діяльності виконавчих органів та керуючу справами викон кому В. Бендик. До слова, всі вони разом із міським головою вибрані, крім В. Кайнова, на другий термін.

Склад постійних депутатських комісій та виконавчого комітету, затверджених депутатами, надрукуємо в наступному номері.

На сесії також розглядалися інші важливі питання життєдіяльності міста. Зокрема, положення про комітет з конкурсних торгів та затвердження складу комітету; план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів (друкуємо на 6 стор.); титульні списки із видатків на розвиток  і поточне утримання міста. Внесено зміни до „Програми протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами на 2007-2011 роки" та збільшено обсяг доходів загального фонду на 113270,00 грн.

На закінчення сесії міський голова І. Гайдош запропонував її не закривати і продовжити засідання після 16 грудня. Відтак запросив усіх присутніх відзначити День місцевого самоврядування (докладніше у наступному номері).

Берегово

15 грудня 2010р.

Теги: сесія, міськрада, Берегово

НОВИНИ: Соціо

14:04
/ 2
На вечір суботи та у ніч проти неділі на Закарпатті прогнозують грози зі зливами, шквальним вітром, градом і мокрим снігом
13:56
На Закарпатті відкривають пункти пропуску на кордонах зі Словаччиною
10:47
/ 1
На Закарпатті через йододефіцит у 4 рази більше захворювань щитовидної залози, ніж в інших областях країни
10:27
/ 5
На Міжгірщині пройшла конференція щодо розвитку туризму
10:16
/ 2
"Велике будівництво" триває на Закарпатті
09:36
За безпекою дорожнього руху на Закарпатті слідкуватимуть додаткові патрулі
02:34
/ 4
В Ужгороді на погоджувальній комісії по "Кірпічці" громадськість відстояла додатковий шмат території майбутнього парку від забудови
02:18
На Тячівщині жителі Дубового вийшли на попереджувальну акцію через ями в центрі селища
01:55
На Закарпатті мобільні групи перевірятимуть на кордоні з Угорщиною посилки заробітчан (ДОКУМЕНТ)
01:25
На Закарпатті обговорили проєкт "Мале карпатське коло"
01:14
Угорщина повідомила, що відтерміновує відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні зі свого боку
18:00
/ 3
Угорщина погодила відкриття 4 пунктів пропуску на Закарпатті
17:53
/ 1
Останній дзвоник відсвяткували дистанційно у школах Закарпаття
16:29
/ 1
В Ужгороді шукають кандидатів на звання почесного громадянина міста і претендентів на почесну відзнаку міськради
14:43
/ 2
Суд підтвердив обов'язок підрядника відшкодувати збитки за неякісний ремонт частини вулиці Капушанської в Ужгороді
14:26
На Закарпатті з 1 червня послаблюють карантин: дозволяють пасажирські перевезення, роботу готелів і спортзалів
13:03
/ 5
Ще 7 нових автобусів "Електронів" закуплять в Ужгороді
12:05
/ 2
На Закарпатті торік було зареєстровано 7 506 шлюбів і народилося 13 016 дітей
11:00
Закарпаття готове до переходу на другий етап послаблення карантину – МОЗ
10:54
КПП "Лужанка" й "Горонглаб" на Закарпатті відновлюють роботу
03:17
/ 1
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
/ 2
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40
На складання ЗНО на Закарпатті зареєструвалися 12 тисяч 834 учасники
15:06
/ 4
29 травня на Закарпатті вирішуватимуть щодо пом'якшення карантину, а з 1 червня запустять потяг Київ-Ужгород
» Всі новини