Сепаратист Сидор вирішив пропіаритися на Папі Римському та патріархові РПЦ

Керівник Сойму підкарпатських русинов протоієрей Димитрій Сидор, настоятель храму Христа Спасителя в Ужгороді, вирішив зробити власний піар на лідерах католицької та Російської православної церков, а тому виступив з пропозицією організувати в Ужгороді зустріч двох лідерів найбільших християнських Церков - Папи Римського Бенедикт XVI і Патріарха РПЦ Кірілла (Гундяєва).

Сепаратист Сидор вирішив пропіаритися на Папі Римському та патріархові РПЦ

Про це з посиланням на о. Димитрія Сидора повідомив в інтернеті його сподвижник, так званий "прем'єр міністр Республіки Підкарпатська Русь" Петро Гецко

Як повідомляється, наприкінці листопада 2010 року Димитрій Сидор отримав від Патріарха Кірілла благословення, а також взяв участь у Європейському Російському Форумі, на якому розповів "про військові злочини спецслужб, що борються забороненими методами з русинським народом", "про банкрутство судової системи в Україні, яка нездатна забезпечити справедливий суд, який в Україні перетворився на якусь подобу концтабірні суду, який зберіг один лише вигляд суду, давно перетворився на ганебні судилища і порушення прав сотні тисяч людей ".

Конкретніше ж йдеться про те, що Димитрій Сидор по суті перебуває на підписці про невиїзд відповідно до кримінальної справи, порушеної СБУ за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

При цьому, як бачимо, не зважаючи на підписку, а отже - в порушення законів України, Димитрій Сидор вільно пересувається не тільки територією України, але й безперешкодно виїжджає закордон.

24 вересня Генеральний Консул Росії у Львові Євген Гузєєв назвав  Сидора пророком, з яким він постійно спілкується.

13 грудня 2010р.

Теги: Сидор, русин, сепаратизм, Папа Римський,

Коментарі

SIEG 2011-01-27 / 18:17:00
Расскажи-ка, батюшка, как ты развлекаешься с молоденькими студентками? Пришло время ролики на YouTube выложить. Никак не угомонишься? То-то интересно поглядеть будет!!!

2345 2010-12-28 / 01:16:00
анафема сатанюзі!

рос 2010-12-23 / 23:16:00
емберу

те що ти просив -...http://rusin.forum24.ru/?1-7-0-00000037-000-0-0-1255798619

рос 2010-12-23 / 01:19:00

емберу


те що ти просив -...



Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Кнут 2010-12-15 / 13:19:00
- Кто ел из моей тарелки? - спросила мама-медведь.

- Кто ел из моей тарелки? - спросил медвежонок-сын.

И лишь Маша, глядя на все это, поняла:

- Пора с этой коноплей завязывать…

ember 2010-12-14 / 22:12:00
poc, transkriptsija akademichno-anglijskaja, kak ukrajinskie i anglijskie filologi uchat (J(Y)ushchenko, J(Y)anukovych, Tymoshenko, Azarov, Akhmetov, Poroshenko). Prosto speshu, i inogda popadu mimo bukv. Starajusj bytj bolee tochnym, toljko dlja tebja!

pavlo-zak. 2010-12-14 / 21:23:00
Если есть возможность и желание организовать встречу Папы Римского и Патриарха РПЦ Кирилла- то это историческое событие и его надо ждать и надеяться. - хотя лично у меня есть вопросы к обеим-если позволят.
Но идею надо поддерживать.
Если это будет под кураторством отца Сидора, то и хорошо.
Был бы результат у Папы и Патриарха-хватит разъединять, надо соединять христиан.
Закарпатец- живу в Москве

KK 2010-12-14 / 21:17:00
Пане Староста - цікаво що ви цитуєти статтю написанно вашим земляком Андрія Любки з Винаградова: 'Ось хто і як підтримує 'русинство' Мабуть і Любка відзерклює думок більшість жителів Виноградова, яких навіть на відео яким ви були повязані, себе ясно являли 'українцями' а не 'по за граничними русинами'.

рос 2010-12-14 / 21:16:00
емберу - з словарем чи без???

рос 2010-12-14 / 21:15:00
Емберу - купи клавіатуру кириличну, а то пишеш так як і говориш - кучеряво! Поки прочитаєш - насмієшся!)))

2010-12-14 / 21:12:00
А Кацапи тим часом наступають - православну церкву (МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ) наш благородний уряд з презиком взагалі звільнять від всіх податків! Оце держава можливостей і мрій! А у кожній церкві (МП) буде посол-агент-резидент "братської" держави, який буде працювати для нашого благополуччя! Надіявся, що хоч Яник буде відстоювати честь та гідність УКРАЇНИ, але вийшло як завжди!!! Дії його ясно свідчать про щирий патріотизм і боротьбу за інтереси держави!!!

ember 2010-12-14 / 21:06:00
poc, kytj treba bude zahogorju:))

Ajbo mene bulshe tsykavitj: ty jaky jazyki zaesh?

рос 2010-12-14 / 21:02:00
Емберу - а твій мадярський мозг просто закипить коли тобі прийдеться говорити по русинськи!!!)))

рос 2010-12-14 / 20:59:00
Емберу - Як ти представляєш собі Республіка Подкарпатська Русь, в межах України, Закарпаття з власним гімном, гербом, прапором, грошима, парламентом, органами виконавчої влади?????!!! Ти інколи думаєш??? Тебе ж першого поженуть у сторону твоїх предків!!!! Бо тут будуть РОСІЙСЬКІ миротворці, допомагати братам меншим - русинам встановлювати новий режим!!! СИЛОЮ і РУБЛЬОМ! І будемо ми жити-поживати в Русинії, і жити за рахунок транзиту нафти і газу, лісів років так 10-15! Поки всьо не розкрадуть і не похерять такі як Сидор і Ко!

рос 2010-12-14 / 20:49:00

***** Емберу - Подкарпатська Русь охоплювала часину твоєї рідної Мядярщини, Словаччини і Румунії!!! Так що територіальні претензії проголошувати????? Твоя Мядярщина віддасть кусок землі для русинів??????????????????????? А почитати ті перли, які пропіхнув піп Гапон ти можеш у газеті Підкарпатська Русь (вассала Миті Сидора), газета Новинка! Кто ищет тот найдет!!! Якщо воно йому треба для об"єктивності!!!!!!!

Микола Староста (Жалива) 2010-12-14 / 20:22:00
На сайті іде однобоке висвітлення русинської теми. http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-64745-Os-khto-i-iak-pidtrymuie-rusynstvo
При тому не даючи слова тим на кого пишуть всяку дурість.

ember 2010-12-14 / 18:42:00
А ти Ембер, просто мадярон, із мадярським паспортом (so vtorym sogflasen, s pervym zamechaniem net: ja ne magjaron, a magyar), почитай "Акт про проголошення відновлення ДЕРЖАВНОСТІ Республіки Подкарпатської Русі(!!!!!!!!!!!!!!в межах Угорщини чи Словаччини???!!!!!!!!!!!!!)" і сумнозвісний Меморандум!!!!!!!!
Poc, kak raz eto i proshu. Gde ja mogu vsjo eto prochitatj, gde istochnik?!
A jesli tam to, shto ty napisal – akcent na slova: v межах України і області, opjatj ne vizhu separatizma!


Конотопська відьма 2010-12-14 / 17:53:00
Хоч я і відьма та вважаю, що саме такими мають бути православні батюшки. Якщо всі вони (а до цього у нашому Московському Патріархаті, слава нашому господові - Люциферові вже йде), то у нас не буде ніяких причин сваритися. Я у цьому переконалася, бо ми ще й були політіческіє однодумці.Бо будемо мати одне завдання, щодо душ людських та й одинаковий результат, що із ними буде. Того, не розумію, чого чіпляєтеся до Дімки, адже він на нашому праведному шляхові. Чим більше він приведе до нас людських душ, ти йому більше зачтьотся.

KK 2010-12-14 / 17:37:00
До Жаливи - Конкретно пане Жалива, покажіть де саме Олег Диба чогось писав протів 'русинів'? Так багато статій яких він приділив на своєму сайті на русинську тематику, то тяжко де інше знайти. А то що ви являєти що русинський рух піде під 'Три Дубів' то ви миляєтися, це уже давно сталося. Головним погробником, я уже вам декілька раз писав, ніхто більше чим Віктор Янукович! :-)

рос 2010-12-14 / 16:34:00
І там буде стільки ж русинів - 10.000, ну може - 15.000!!! А ти Ембер, просто мадярон, із мадярським паспортом, почитай "Акт про проголошення відновлення ДЕРЖАВНОСТІ Республіки Подкарпатської Русі(!!!!!!!!!!!!!!в межах Угорщини чи Словаччини???!!!!!!!!!!!!!)" і сумнозвісний Меморандум!!!!!!!! В них йдеться про відновлення ДЕРЖАВНОГО УТВОРЕННЯ - Республіки Подкарпатської Русі (Піп ГАпон каже - в межах України і області!!!!!!!), з власними атрибутами державної влади - гімн, герб, прапор, грошовою одиницею, а також органами державної влади!!!!!!!! Піп Гапон відкрито нічого і не скаже коли проти нього відкрили КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ, лише через своїх шавок-глашатїв!!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів